Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - leden 2017

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - leden 2017

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Vítáme Vás v novém roce. Přejeme Vám, ať se Vám daří vše do čeho se pustíte, a i tento rok zakusíte Boží lásku ve Vašem životě. A co Vás čeká v novoročním čísle IN!?

Rozhovor - tentokrát se skupinou Divine Attraction

Už po několikáté k nám přijela z USA, aby tu zpívala, a také svědčila o Bohu. Jsou zapojeni do projektu Exit Tour, který je pořádán na školách, jako týdenní program. Zpěvák kapely k tomu dodává: Jde o přednášky a workshopy, které se týkají nebezpečí kultu těla, antisemitismu atd. Na konci týdne se pořádá závěrečný koncert – tedy příležitost podělit se o náš příběh, a taky promluvit o Bohu.

Příběhy

Příběhů ze života není nikdy dost, a proto se můžete dočíst mnoho zimních příhod nejen od našich redaktorek, ale také od našich čtenářek. Některé zamrazí, některé pobaví a některé poučí. Jako například příběh Jáji, která se pokusí vyřešit svoji těžkou situaci ve škole i doma, možná trochu netradičním způsobem. Můžete se inspirovat.

Poradna Inkognito, rubrika která přináší dotazy našich čtenářek zodpovězené odborníky.

Tentokrát je trápí osamocenost a povrchnost kamarádek, a také výkyvy nálad, kdy si sami se sebou neví rady. Paní psycholožka Forbelská jim radí nejen obecně, ale také prakticky, jak se s těmito problémy vyrovnat.

Učení, mučení

Pololetí se blíží, a s ním i písemky a zkoušení. Možná se bude mnoha čtenářkám hodit pár rad, jak zvládat trému, a také, jak se správně učit. Je totiž několik možností a ne všechny vyhovují všem. Zkuste se s námi otestovat a učení vám půjde skoro samo.

Inspirativní osobnost

Každý člověk prožívá svůj zajímavý příběh. A jsou lidé, kteří nám svým životem pomáhají otevřít oči a podívat se na svět z trochu jiného pohledu. Proto vyhledáváme osobnosti, které nás mohou inspirovat a posunout dál. V lednu je to sestra Veronika z Komunity Blahoslavenství.

Pokud jsme vás inspirovali k přečtení lednového IN!, jsme velmi rádi. Přejeme Vám měsíc plný nových začátků. Redakce IN!


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz