Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - červen 2015

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - červen 2015

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Poslední měsíc školního roku je tady co nevidět. Jak si zpříjemnit chvíle mezi učením se na písemky a zkoušení? Třeba četbou časopisu IN! Co jsme pro vás připravili tentokrát?

Fotoromán: V dobrém i ve zlém

Skupina spolužáků fotí příběh do školního časopisu. Jaké je však překvapení fotografky Jitky, když večer při procházení snímků najde podivnou fotografii! Fotoromán o věrnosti a pravém přátelství najdete na stranách 11-14.

Víra: Za co jsi vděčná?

Navzdory tomu, že se každý den potýkáme s různými menšími či většími problémy, patříme do skupiny těch šťastnějších lidí na světě. Spoustu věcí však bereme jako samozřejmost a nikdy nás ani nenapadlo za ně cítit vděčnost. Za co všechno můžeme Bohu děkovat? Inspirujte se na straně 10.

Škola: Trénuj paměť!

Blíží se konec školního roku a s ním závěrečné písemky. Na straně 20 vám představíme techniky, které ulehčují zapamatování a zvětšují rozsah paměti. Navíc díky nim zapojíte i fantazii.

Vztahy: Trápení s vrstevníky

Na straně 6 vám poradíme, co dělat, když vás ovládne smutná nálada a začnete se uzavírat do sebe. Co dělat, abyste v takovém období neztratili kamarády? Povzbudíme také ty, kdo se cítí ve třídě jako outsideři.

Dále v červnovém čísle najdete například: Rozhovor s Češkou, která žije v Etiopii Inspiraci do společenství a článek o tom, co to společenství je Sebepoznávací test Osmisměrku, soutěže ...a spoustu dalšího!

Klidné červnové dny a úspěšné zakončení školního roku přeje redakce.

Více informací a objednávky časopisu: http://www.info.in.cz/


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz