Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - červen 2011

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - červen 2011

Zobrazit stránku ve formátu PDF

V červnovém čísle časopisu IN! jsme zvolili jako hlavní téma film. O rozhovor jsme požádali paní Evu Zaoralovou, která byla šestnáct let uměleckou ředitelkou Karlovarského filmového festivalu, a od letošního roku je jeho uměleckou poradkyní. Svým úžasným přehledem a schopností odhalit kvalitu filmu si dokázala získat respekt na evropské filmové scéně.

Filmu se týká i hudební rubrika, ve které nám hudební skladatel Zdeněk Barták přiblížil, jak se tvoří filmová hudba.

Ke každému filmu také patří téměř nekonečné titulky. Pokud nevíte, co vlastně u filmu dělá producent, klapka nebo co znamená střih, nepřehlédněte v červnovém čísle článek o lidech z filmových titulků.

O tom, jak jde zvládat dohromady škola, filmové natáčení a dabing jsme si povídali se sympatickou dětskou herečkou Johankou Krtičkovou.

V květnu proběhlo v Olomouci setkání čtenářek časopisu IN! V červnovém čísle najdete malou fotoreportáž o tom, jaké celé setkání bylo.

V módní rubrice nás tentokrát zajímalo, co si kluci myslí o dívčím oblékání a zkrášlování. Je pravda, že se klukům líbí to, co si myslíme, že se jim líbí? Na zvídavé otázky nám odpovídali tři středoškoláci.

Dále se můžete těšit na fotoromán, který je tentokrát z prostředí Diecézného centra života mládeže v Osové Bitýšce, osobní svědectví dívky trpící anorexií nebo malou ochutnávku léta.

Ať máte červen plný radosti. :-)


 
 
   

  Vydavatelství IN s.r.o.
  Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

  objednávky:
  tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
  mail: objednavky@in.cz

  redakce:
  Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

  tel.: 775 598 603
  mail: redakce@in.cz