Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - březen 2011

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - březen 2011

Zobrazit stránku ve formátu PDF

 

V březnovém časopisu IN se tentokrát torochu více věnujeme škole. V rubrice inkognito se řeší trable s učitelem, v malém testu můžete prověřit své znalosti a módní rubrika je věnována klasickým školním kalhotám – džínám. O škole nám vyprávěla i Marcela, která díky svému cestování s cirkusem chodila do mnoha škol po celé republice.

 

Géniem se buď člověk narodí, nebo se jím stane. Jednoduchý recept na to, jak se stát Einsteinem, nemáme. Můžeme však nabídnout pár cviků, kterými lze procvičit mozkový sval a dosáhnout zocelení mozkových závitů!

 

Mnoho křesťanů ví, že by se ráno měli modlit, ale přesto nedělají nic a nebo mají s modlitbou velké problémy. Co s tím? Na to jsme se zeptali otce Damiána.

 

Vůně je prý jeden z nejdůležitějších doplňků dámských šatů. Jaké vůně existují a jak je používat? To se můžete dozvědět na další straně březnového Inu.

Mezi známými jablky a pomeranči můžeme v obchodech vidět i ovoce, které bychom bez pomoci nápisů nedovedli někdy ani pojmenovat. Jak se takové dary přírody vůbec jí a jak to asi chutná?

Prozkoumali jsme mango, avokádo, pomelo, opuncie, kiwano a papáju.

O hlavní rozhovor jsme tentokrát požádali herce Filipa Tomsu, kterého jste v televizi mohli vidět třeba v pohádkách O víle Arnoštce, Peklem s čertem, v seriálu Dobrá čtvrť nebo Ordinace v růžové zahradě. Kdo ho neviděl v televizi, nevadí. Může se s ním setkat na našem setkání čtenářek v Olomouci, kde bude Martin hlavním hostem. Více informací o setkání a další zajímavé články najdete v březnovém čísle časopisu IN!.


 

 


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz