Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

kluk-s-holkou-v-knihovne-qnf_i88.jpeg
INfo z redakce

Zápisník redakce: Moje první rande

Určitě to znáš! Už jsi si alespoň stokrát představila, kam společně se svým vysněným klukem půjdeš na první rande. Možná tě vezme na zmrzlinu a pak na krásnou procházku parkem. Nebo přinese nějakou kytku a doprovodí tě až domů. A nebo …

Konečně zazvonil protivný školní zvonek konec poslední hodiny a já jsem nedočkavě vyběhla před školu. Byl tam – přesně, jak jsme se domluvili. Určitě jsem byla trošku nesvá, ale když mě hezky pozdravil a natáhl ke mně ruku, cítila jsem se jako princezna.

„Tak kam půjdeme?“ snažila jsem se z něj vytáhnout a nenápadně jsem pokukovala po nedalekém parku. „Uvidíš,“ odpověděl tajemně, „mám překvapení,“ a ukázal směrem k náměstí. Byla jsem neskutečně zvědavá. Co asi tak vymyslel?

Po chvíli jsme se zastavili před knihovnou. „Víš, tento týden se tady koná výstava Biblí, tak jsem si říkal, že bychom tam zašli. Chci je všechny vidět!“ Asi deset vteřin jsem na něj nevěřícně koukala. Vážně řekl výstava Biblí? Na prvním rande? Pak jsem se ale zamyslela a řekla jsem si, že jsem stejně na tu výstava chtěla zajít, takže vlastně není důvod být naštvaná. A bylo to vážně zajímavé odpoledne. Navíc jsme se zúčastnili přepisování celé Bible a každý jsme přispěli jedním veršem.

I přes mé počáteční rozpaky ale nakonec zbytek dne dopadl dobře, a když o pár let později přišla i žádost o ruku, neodmítla jsem 😊. Dnes se této historce společně smějeme, ale mě to vede k hlubší úvaze. Podle čeho si vlastně vybíráme své budoucí partnery? Záleží nám více na vzhledu nebo charakteru? A nakolik se zajímáme o to, jaký má náš partner vztah k Bohu?

Redaktorka Lucka

Článek vznikl pro potřebu IN! a je chráněn autorskými právy. Lze jej uveřejnit jen se souhlasem redakce.
 


 

Autor fotografie:  WavebreakmediaMicro Adobe Stock


Sdílet na:

 
 

E-shop
navštivte náš e-shop

 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz