Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - duben 2023

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - duben 2023

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Za okny svítí sluníčko a sněží, za chviličku fouká vítr a prší. Aprílové počasí je tu a s ním i nové dubnové číslo časopisu IN!dívčí svět. Začtěte se...


Velikonoční průvodce

Začátkem dubna budeme slavit největší a nejdůležitější křesťanské svátky – Velikonoce. I když možná máte pocit, že je to jen nekonečné sezení v kostele, jsou to svátky, během kterých si připomínáme Ježíšovu oběť na kříži, kterou nás vykoupil. Pojďme se spolu podívat na to, co a hlavně proč, nás už za pár dnů čeká.

 

Být rychlejší jak vítr...

Klárka Tlusťáková chodí do sedmé třídy a má opravdu zajímavého koníčka. Tedy má jich víc, ale to, v čem opravdu vyniká, je závodění na motokáře. Jo, čtete správně, je to jedna z našich nejmladších motokárových závodnic v České republice a vyhrává jeden závod za druhým. Klárka ale není jen závodnice, baví ji ještě spousta dalších věcí...


Lisabon – zajímavé město

Celosvětové setkání mládeže se pomaličku blíží, a i když se na něj možná nechystáte, je fajn se o něm něco dozvědět. Dnes jsme si posvítili na Lisabon, hlavní a největší město Portugalska. A i když je od České republiky hodně daleko, našli jsme pár historických zajímavostí, které nás spojují.

 

Překvapivé rozhodnutí

Fotoromán už má v časopise své pevné a stálé místo a je to taky prý jeden z prvních článků, který si v časopise čtete.:) Kam vás zavede tentokrát? Škola, Petr a Liduška. Spolužáci nebo něco víc? Kamarádi, nedorozumění, zmatek… Nebo je to všechno ještě úplně jinak? Rozhodně doporučujeme přečíst celý příběh od A do Zet.:)


Blahoslavení milosrdní

Na základě zjevení sestře Faustyně Kowalské ustanovil papež Jan Pavel II. druhou neděli velikonoční za svátek Božího milosrdenství. Milosrdenství, slovo, které často slýcháme v kostelích, pro nás ale může být možná trochu abstraktním pojmem. Co to vlastně znamená být milosrdný a co o tom říká Bible?


Přijeď zakotvit, čekáme tě v Přístavu!

V diecézním centru života mládeže v Olomouci je to tak trochu složité. Můžete totiž zakotvit v Přístavu, nebo se vydat do kopců, kde „přistála“ Archa. O tom, jak se v tom všem vyznat a co se kde děje, si povídala s týmy obou míst naše šéfredaktorka Maruška.


Zajímavosti a zábava

A to není zdaleka všechno. Můžete s námi navštívit zajímavá místa u nás (třeba jako super tipy na jarní výlety), zjistíte jak správně odpočívat, nechybí ani naše poradna, křížovka, soutěž a další zajímavosti.

 

Z redakce vám přejeme požehnané Velikonoce.


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz