Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - září 2022

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - září 2022

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Září je pro spoustu našich čtenářek novým začátkem. Pro některé nová škola a kolektiv, jiné čekají přijímačky, možná se k tomu přidají i nějaké absolventské koncerty. Tento školní rok bude zase výzva. A to nejen pro ně, ale i pro rodiče. K zdolání toho všeho je třeba mít pořádnou dávku odvahy. Proto odvahou začíná i naše zářijové číslo.
 

Rozhovor

Zářijový rozhovor je tentokrát s učitelem. Ale není to jen tak ledajaký učitel, je to nadšený učitel angličtiny. Broňa Sobotka je známý svým inovativním způsobem učení se jazyků, přednáškami i videi. Jeho videa inspirují a pomáhají zamilovat se do angličtiny. A protože Broňa není jen obyčejný pan učitel, ale také skaut, vtipný youtuber a člověk se správným pohledem na svět, byla to jasná volba.

 

Zajímavosti

Na školu myslíme kudy chodíme, ať už jsme rodiče, nebo žáci. Ale IN nabízí jiný pohled na věci, dokonce i na školu. Připravili jsme si pro vás spoustu zajímavých stran ze světa školy, ale nemusíte se bát. V našem časopise je škola o něčem úplně jiném. Pojďte se s námi kouknout pod pokličku chemie, zeměpisu, matematiky, jazyků nebo dějepisu. Uvidíte, že učivo může být jedna velká zajímavost.

 

Po stopách CSM

Týden, který jsme prožili na Celostátním setkání mládeže v Hradci Králové se nedá jen tak zapomenout. Proto si nalistujte malý průřez toho, co jsme tam zažili, svědectví, která si odnášíme a vzpomínky, které budou dlouho rezonovat v našich životech.

 

Téma IN!

Puberta je téma nejen pro hodiny biologie. Puberta je stav, který se prostě musí odžít, ale… Není to snadné. Pojďme se kouknout pod pokličku toho, co se s dospívajícími děje, co by rádi, jak přemýšlí. A možná občas i nějaká ta rada, co s tím. :-)

 

Duchovní povzbuzení

Papež František poslal dopis mladým, kteří se sešli v červnu v Praze na Evropské konferenci mládeže. Jeho slova jsou určená všem mladým. Naše čtenářky by o ně rozhodně neměly přijít. Jsou to slova vybízející k akci, k aktivnímu postoji k planetě, vlastnímu životu i životu druhých.

 

Zábava

Tentokrát pro vás máme testy, křížovku a soutěž o zajímavou knihu s názvem Sourozenecká příručka pro přežití. Vtipná a poučná kniha, která nesmí chybět v žádné rodině.

Krásný zbytek léta a odvahu k novým věcem přeje redakce IN!


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz