Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - červenec 2020

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - červenec 2020

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Ahoj holky, a všichni čtenáři IN!

Tak konečně jsou tu prázdniny se vším všudy!

Opravdové volno, které si můžete užít nejen s přáteli, s rodinou, ale i s IN! To prázdninové číslo je netradiční a totálně jiné. Strávili jsme nad ním mnoho dní přemýšlení, mnoho hodin psaní a mnoho nocí dolaďování, ale čeho bylo nejvíc, bylo těšení se na to, až bude IN! na světě. A je to tu!

Je nejen ke čtení, ale hlavně na roztrhání, a to doslova. Najdete zde spoustu stránek, které jsou určené k odstřihnutí, nebo vytrhnutí. Následné používání těchto listů, leporel, her do kapsy a podobně je, více jak žádoucí, ba totálně nutné. Víme, že tyto prázdniny budou možná trochu jiné a proto věříme, že naše tipy, rady a vychytávky využijete na sto procent.

Připravili jsme si pro vás super dlouhý a napínavý příběh a jsme zvědavé, co na něj řeknete. Dočtete se jak je možné, že někdo umí sedmnáct jazyků, a jak se tomuto ideálu přiblížit. Otestujete se a pobavíte při našich testech, anketách i hádankách. Přiblížíme se k Bohu i lidem kolem nás, tou nejjednodušší cestou- modlitbou. Vyrábění, které jsme si připravili není jen na deštivé počasí, ale na celé prázdniny. A aby toho nebylo málo, pojďte se s námi zapojit do tvoření časopisu. Na straně 30 je obrázková soutěž o nejlepší povídku.

Nebojte se vzít si IN všude tam, kde budete. Věříme, že to bude skvělý společník na celé léto, se kterým se nebudete ani chvilku nudit.

Vaše redakce IN!


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz