Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - březen 2019

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - březen 2019

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Březen je měsíc prvního jarního dne, měsíc knihy a v katolickém světě i začátkem doby postní. V novém IN! se dočtete o všem a možná narazíte i na něco, co jste ani nečekali. :-)

Rozhovor

Adam Ondra se stal třikrát mistrem světa v lezení na obtížnost, obdržel nejvyšší ocenění českého olympijského výboru a minulý rok byl v Česku jmenován sportovcem roku. Vylezl nejtěžší cestu na světě, a tím zavedl nový stupeň obtížnosti. Motivuje se sám a my doufáme, že rozhovor bude motivovat i vás.

Postní cesta

Doba vinoucí se od Popeleční středy až po Velký pátek je hodně dlouhá. Říkáme jí postní doba. Je to čas, který máme na to, abychom obrátili svůj zrak, mysl i srdce tím správným směrem. Každý máme svou cestu a my vám nabízíme několik možností, jak dobu postní prožít.

Kniha jako přítel

Také rádi čtete? Podle nás není nic krásnějšího, než si vzít knížku a zahloubat se do neuvěřitelných, napínavých, strašidelných, bájných i poučných příběhů. Přinášíme několik tipů na stránky pro ty, kteří by tuhle svoji zálibu chtěli sdílet s ostatními. Nahlédněte s námi do různých databází a čtenářských kruhů.

Život on-line

Youtubeři se stávají pro mnohé z nás idoly a vzory, které napodobujeme a bereme si z nich příklad. Ale i při sledování svých oblíbených youtuberů bychom měli být obezřetní a pozorní, abychom se vyvarovali ukvapených závěrů. Některé věci totiž zůstávají skryté za kamerou. Společně se podíváme do světa populárních YouTube videí, tentokrát však pozorněji.

Jaro je tu

Jarní měsíce si spojujeme s očistou. Můžeme začít očistou duše v rámci postní doby, očistou domu v rámci generálního úklidu a také očistou šatníku a svého stylu. Jak si udělat přehled, co vlastně máte ve skříni a co ve skutečnosti opravdu potřebujete a nosíte, se dočtete v našem článku o jarní očistě skříně.

Něco proti nudě

Hrajete rádi hry, testujete se v různých oblastech, dozvídáte se různé zajímavosti? Tak ani vy nepřijdete zkrátka. Březnové IN! je plné stránek pro ty, co jsou zvídaví a chtějí prožít březen s úsměvem na rtech.

Krásné jaro a kvalitně prožitou dobu postní, vám přeje redakce časopisu IN!


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz