Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - červenec 2015

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - červenec 2015

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Těšíte se? Už brzy začnou. Ano, dlouho očekávané letní prázdniny. Volné dny můžete vyplnit čímkoli. Třeba čtením prázdninového čísla časopisu IN! - dívčí svět. Na co se můžete těšit?

Rozhovor: Letem prázdninovým světem

Zajímalo nás, jak tráví prázdniny děti a mládež v cizích zemích. A protože je letošní rok rokem zasvěceného života, napadlo nás položit tuto otázku řeholním sestrám, nejlépe z takové kongregace, která má členy po celém světě. Vybrali jsme si sestry Paulínky.

Vztahy: Oslovit, či neoslovit?

„Může holka oslovit kluka jako první? Může udělat první krok?“ Tato otázka zaznívá stále častěji. Položili jsme ji přímo klukům a podíváme se na věc z jejich úhlu pohledu.

Inspirace: 10 prázdninových výzev:

Zlepši svět kolem sebe Dva měsíce prázdnin nabízejí prostor pro důležitý odpočinek a také pro činnosti, které se nedají dělat nikdy jindy, protože na ně obyčejně nezbývá čas. Zkuste si vybrat některé z nabízených činností pro obohacení léta.

Víra: Jak (ne)mluvit o Bohu

Alena nevěří v Boha. Její kamarádka Hanka ano a ráda by jí něco o víře řekla. Jenže má strach, že se jí bude Alena smát, ani neví, kde začít. Naštěstí existují rady, jak o víře mluvit (jak evangelizovat) a přitom druhého nevystrašit.

Dále v prázdninovém čísle najdete: speciální porci příběhů návody na tvoření hudební inspiraci odpovědi na vaše osobní dotazy soutěž o CD, zajímavosti, pozvánky na letní akce a to zdaleka není všechno!

Listujte, čtěte, bavte se!

Krásné prázdniny přeje redakce.

Více informací a objednávky časopisu: http://www.info.in.cz/


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz