Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - květen 2013

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - květen 2013

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Květen je považovaný za jeden z nejkrásnějších měsíců v roce, říká se mu také „měsíc lásky“. Věděli jste, že lásku nemusíte vyjadřovat jenom slovy „mám tě rád“? V květnovém čísle časopisu IN! – dívčí svět vám prozradíme pět různých způsobů, jak lásku dávat a přijímat.

Jarní dny přímo vybízejí k pohybu na čerstvém vzduchu. V článku s názvem „Být fit“ se dočtete, v čem jsou výhody chůze, běhu a jízdy na kole a jak na to, aby nám tyto přirozené formy pohybu sloužily pro zdraví těla i duše.

Pomalu se blíží začátek července a Dny lidí dobré vůle na Velehradě. V květnovém čísle najdete nejen stránku plnou zajímavostí o soluňských bratřích Cyrilu a Metodějovi, ale také rozhovor se sympatickým mladým zpěvákem Danielem Mrózkem, který vystoupí jako hlavní host programu IN! právě na Velehradě.

Jsou mladí, oblíbení a krásně zpívají. Řeč je o populární britské kapele One Direction. V novém IN!u se o klucích dozvíte i něco navíc. A ještě něco: Pro všechny fanynky je připravený plakát této skupiny!

V květnovém čísle se také dozvíte, co je to carving, přečtete si rozhovor s nadějnou klučičí kapelou W.X.P. nebo dvoustranu na téma „první rande“. Dáme vám zajímavý tip na to, jak zlepšit vztahy s mámou. Nebudou chybět ani soutěže, poradna, pozvánky na blížící se festivaly nebo fotoreportáž ze setkání čtenářek v Praze!

Z redakce vám přejeme májové dny plné lásky!


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz