Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - červenec 2012

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - červenec 2012

Zobrazit stránku ve formátu PDF

 

Prázdninové dvojčíslo časopisu IN! je barevné a hravé!

Veronika Fenclová je v současné době NEJLEPŠÍ ČESKÁ JACHTAŘKA. Má za sebou mnoho úspěchů jak na závodech v České republice, tak především na světových pohárech a mistrovstvích Evropy i světa. Letos se jí splnil velký sen a jako JEDINÁ česká jachtařka jede na olympiádu do Londýna. Více se o Veronice dočtete v rozhovoru, který pro vás připravila Liduška.

V Čechách i na Moravě najdete spoustu poutních míst. Mezi nejvýznamnější patří Hostýn. Proč tam vůbec cestovat? Je to pro moderního člověka ještě k něčemu dobré? Přečtete si článek, kde se na Hostýn díváme z jiného úhlu. Kdoví? Třeba se tam i vy v létě vydáte.

Začíná doba letních táborů, cestování a dovolených. Bůh si ale dovolenou nebere, proto bychom ani o prázdninách neměli zapomínat na modlitbu. Přinášíme vám proto řadu zajímavých vychytávek a tipů, které vám pomůžou najít si čas na Boha i během prázdninových cest a akcí.

Celostátní setkání mládeže se neobejde bez hudby. Letos nás budou doprovázet hned tři kapely. Které to jsou a také něco málo o nich se dočtete na stránkách prázdninového časopisu IN!

Letošní prázdniny budou super na každej pád. V časopise vám přinášíme jedinečný kalendář na každý týden prázdnin. A pozor! Třetí týden je průlomový. Kdo pozná v čem?

Každý rok se udílí na Pražském hradě několik desítek vyznamenání. Vyznamenání Zlatý záchranářský kříž dostávají i psi. A za co? To se dočtete v článku o psích hrdinech.

Prázdniny přináší hromadu nových zážitků a vzpomínek. Pro své prázdninové fotky si můžete vyrobit jednoduchý a efektní rámeček. Návod jak na to najdete v časopise.

V časopise dále najdete také článek o tom, co neprospívá naší kráse, povídání na téma biřmování s Mons. Janem Vokálem, test, který prozradí, jak dobře znáte prázdniny a chybět nebudou ani soutěže, křížovky a informace o tom, kde letos o prázdninách najdete náš stánek s INovým zbožím.

Krásné prázdniny plné sluníčka, vody, přátel a nových zážitků Vám přeje celá redakce časopisu IN!

 

 

 

 


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz