Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - duben 2012

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - duben 2012

Zobrazit stránku ve formátu PDF

 

Dubnové číslo je veselé, trochu aprílové.

Dostat se do šmoulí vesničky, to není jen tak. Žádný člověk ji totiž není schopný najít, pokud ho tam nepřivede některý ze šmoulů. O to větší bylo naše překvapení, když jsme dostali pozvání do šmoulí vesnice právě my. Neváhali jsme ani chvíli a s radostí je přijali. O čem jsme si se šmouly povídali se, to dočtete hned v úvodu časopisu.

V dospívání je stále jasnější, že naši rodiče přestávají plnit stejnou úlohu jako dosud. Začínáme víc a víc potřebovat přátele. A o tom je článek s názvem Nejlepší kamarádka.

Titanic – největší, nejluxusnější a nejpřepychovější parník své doby. Přestože měl všechny předpoklady stát se nejlepší lodí, osudné noci ze 14. na 15. dubna 1912 narazil na ledovec a potopil se. Od katastrofy uplyne právě v dubnu 100 let a v dubnovém časopise najdete některé zajímavosti.

Chci lásku, radost, dobrou náladu; vaše peníze ve mně štěstí neprobouzí,“ zpívá ve svém největším hitu Je veux (Chci) vlastním jménem Isabelle Geffroy, ve světě známá pod přezdívkou ZAZ. Pojďte se s ní blíže seznámit.

Sůl známe všichni. Z kuchyně, možná ještě z chemických laboratoří. Ale věděli jste, že odborníci našli neuvěřitelných 14 tisíc způsobů využití soli?

Cvičení na bosu zapojuje do činnosti především hluboké kosterní svaly, které zajišťují správné držení těla. Při cvičení tak posilujeme svaly, o kterých ani nevíme. Podívejte se, jak se na bosu cvičí a někdy to zkuste.

Že Finsko leží v severovýchodní Evropě, jeho hlavním městem jsou Helsinky a úředními jazyky finština se švédštinou, to se dočtete všude. Co se ale jen tak nedozvíte, je to, jací Fini doopravdy jsou a co mají rádi.

V časopise najdete poslední soutěž o účast na Celostátním setkání mládeže zdarma. Také tam najdete kompletní informace k setkání čtenářek, na které se nezapomeňte přihlásit.

Z redakce vám přejeme radostné jaro a požehnané Velikonoce.


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz