Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - únor 2012

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - únor 2012

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Co najdete  v únorovém čísle časopisu IN!? Letošní únor je trochu neobvyklý, má 29 dní, proto se tomu věnujeme hned na úvodní straně. V rubrice INterview se tentokrát můžete více seznámit s mladou zpěvačkou Patriciou Janečkovou. I když vyhrála Talentmánii a má za sebou velké koncerty, zůstala skromná a nepovažuje se za žádnou důležitou hvězdu.
Modlitba růžence nemusí být jen dlouhé a hudné odříkávání zdrávasů. Pokud člověk zapojí i hlavu, může mu dojít spoustu věcí. Více se o tom dozvíte v rubrice Duchovní INjekce.
Podléháš skepsi nebo záříš optimismem? Takový je název testu, díky kterému se o sobě třeba zas něco dozvíte.
Dnes je pro nás samozřejmostí starat se o své nehty. Někdo si vystačí s nůžkami, někdo má pomůcek více. Od kdy se ale začaly nehty třeba lakovat? A jak se o nehty starali lidi v pravěku? O tom se více dozvíte v článku od redaktorky Báry.
V pravidelném seriálu z fitcentra se tentokrát můžete inspirovat a cvičit s činkami. Jsou to výborné pomocnice k posílení paží a zádových svalů.
Pokud chcete někomu udělat radost malým dárkem, máme pro vás tip na výrobu efektního papírového srdce. V časopise najdete šablonu na jeden druh a další šablony budou zde ve fotogalerii.
V létě se chystá ve Žďáru nad Sázavou celostátní setkání mládeže. Zapojte se do soutěže, kterou najdete v časopise a tři výherkyně mohou jet na setkání zadarmo.
Dále se například dočtete něco o svačinách do školy, tvorbě počítačové hry nebo o cestování ptáků do teplých krajin a zpět.
Z redakce vám přejeme prima jarní prázdniny a vysvědčení, které potěší.
 


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz