Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - červenec 2023

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - červenec 2023

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Letošní prázdninové číslo je speciální, rozdělené na červenec a srpen, takže takové 2 v 1. Opravdu stojí za to, ho mít celé prázdniny u sebe.:)

 

Nepromarni svůj čas

Prázdniny mají 1 488 hodin, to je 89 280 minut nebo 5 356 800 sekund.

Je jenom na tobě, jak je využiješ...

 

ČERVENEC

Velká prázdninová hra – Dokážeš uniknout??

Farní tábor je prostě super. Ale jedna noc se promění pro dvě kamarádky i v úžasné a napínavé dobrodružství. A vy, naše čtenářky, můžete být u toho. Poradí si? Dokáží to? Pomůžete jim? V červencovém čísle najdete roztroušená slova a nápovědy v textech. Takže čtěte pozorně. Přijdete na to, co vám vzkazují? No, bude to asi fuška, ale věříme, že to zvládnete.

A pozor – na první tři úspěšné řešitelky čekají PARÁDNÍ CENY! Držíme palce!:)

 

Únikovka, to je ponořit se do příběhu

V čem spočívá „únikovka“, kdo ji může hrát a co vám může dát? Pojďte s námi nakouknout do fascinujícího a dobrodružného světa únikových her s Petrem Hučíkem, který jich sám absolvoval víc než stovku a s přáteli o nich vytvořil úspěšný web.

 

Skvělý čas bez průšvihů

Na co si dávat pozor na kole, u vody, ve městě ale např. i doma na PC? Než vyrazíte kamkoliv za dobrodružstvím, pojďte se spolu s naší redaktorkou Hankou zamyslet nad tím, jak se správně a bezpečně chovat. A nebojte se, nepůjde o žádnou nudnou lekci! :)

 

Květiny, svatí a legendy

Rostliny a květiny jsou často spojovány s církevními tradicemi a svatými. Některé rostliny mají

speciální význam a jsou používány jako atributy. Až půjdete třeba zrovna o letošních prázdninách někde kolem obrazů nebo soch svatých, pozorně se zadívejte. Třeba zjistíte spoustu informací jen při pohledu na jejich atributy.

 

Hudba, inspirace a síla víry

Nedávno jste hlasovaly, kteří zpěváci a jejich písně se vám líbí. Tady jsou dvě zpěvačky, které mají co říct - Lauren Daigle a Carrie Underwood. Nebojí se otevřeně vyjádřit svůj postoj i svou víru a snaží se žít podle svých hodnot. Přečtěte si…

 

SRPEN

Vítejte v druhé půlce prázdnin. Je to skvělá příležitost najít si čas na cestování, radost, na Boha a třeba i na rozvíjení našich schopností.

Největší dar, který můžeš někomu dát, je tvůj čas. Pokud totiž někomu daruješ svůj čas, daruješ mu kousek svého života, který už nikdy nevrátíš.“

A my všichni ten čas máme, tak pojďme někomu udělat radost, možná i sobě? Nejrůznějších tipů a návodů jak na to, je v srpnu dost a dost…:)

A co ještě v červenci i v srpnu najdete? Testy, nejzajímavější kombinace jídel z redakce, redaktorka Marta vám dá skvělé tipy na cestování vlakem i lodí, no a samozřejmě nechybí ani nejrůznější luštěnky a vtipy.

 

A ještě důležité sdělení pro vás všechny!

Chystá se další setkání s redakcí IN a jejími zajímavými hosty, 14. října v Ostravě. Neváhejte a už teď si rezervujte místo v diáři. Těšíme se na vás!

Krásně prožitý a využitý prázdninový čas přeje redakce IN!

 


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz