Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - květen 2023

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - květen 2023

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Květen je prý považován za jeden z nejkrásnějších měsíců v roce a my v redakci souhlasíme. V měsíci, kdy všechno kvete a tak krásně voní, a navíc je i měsícem lásky, je těžké nemít radost.:) Věříme, že vám ji přinese i nové číslo časopisu IN! - dívčí svět.


Máš to ve svých rukou

Rodiče, sourozenci a já, rodina. Držíme při sobě za každých okolností nebo to někdy i dost drhne? Co pro sebe a své nejbližší u vás doma můžeš udělat ty sama? Nabízíme tipy, takové desatero rodinné pohody. Zkus výzvu, která stojí za to!

 

Když děláte, co dává smysl, má to smysl dělat.

Protože 4.května je den hasičů, chtěli bychom vám představit naši kolegyni Lucku, která pracuje jak u hasičů, tak u nás v IN! A všude něco hasí.:) Na tísňové lince pomáhá lidem v nejrůznějších pohromách, aby se k nim dostala pomoc co nejdříve a v časopise pracuje jako korektorka, kde hasí stylistické a pravopisné chyby. Jestli si myslíte, že to musí být nuda a opruz, tak to neznáte naši Lucku!

 

Jarní kytky k nakousnutí

Bršlice kozí noha, červený jetel, jitrocel, kopřiva, pampelišky, sedmikrásky… to všechno jsou bylinky plné vitamínů, které mohou přispět k vašemu zdraví a posílení imunity. Ať už tím, že si připravíte chutný salát plný vitamínů, čaj nebo třeba smoothie ke svačině. Přečtěte si, co všechno můžete v přírodě sbírat a na čem si můžete pochutnat od května do června.

 

Mariánská poutní místa

Svatá Hora u Příbrami, Svatý Hostýn, Hora Matky Boží v Králíkách… Naše zem je plná poutních míst, kam se už po staletí putuje a prosí za uzdravení těla i duše. Pojďte se podívat na některá z nich. Možná zjistíte, že spoustu jich vůbec neznáte a musíte je s rodiči o prázdninách nutně navštívit.:)


Obraz míru a viditelné lásky

Duch Svatý není někdo, koho můžeme vidět, dotýkat se ho, ale jeho působení můžeme zakoušet jinak než fyzickým kontaktem. V modlitbě Vyznání víry se modlíme: věřím v Ducha Svatého. Víte ale, co to znamená?


Trpělivost, čekání, naplnění

Každý z nás je někdy netrpělivý, často chceme mít všechno hned. Nemůžeme se dočkat, až budeme s někým chodit, až vystudujeme školu, až odejdeme od rodičů. Někdo dokonce čeká, až se uzdraví z vážné nemoci nebo touží založit rodinu a ono to pořád nepřichází. Naopak přichází bolest, obavy, touha po naplnění. Přijde? A co s takovým čekáním můžeme dělat my sami?


Žít ve své diecézi s mladými

V průběhu prvního pololetí nakukujeme do dveří všech center pro mládež v České republice. Dnes je na řadě DCM Hradec Králové a DCŽM Vesmír, které se nachází v nádherném prostředí Orlických hor. Jaké pořádají akce, z čeho jsou nadšení „týmáci“, jak vznikl název Vesmír? Přečtěte si…


Zajímavosti a zábava

Čeká vás také povídání s křesťanským hudebníkem Filipem Manou i maminkami, které v květnu slaví svůj svátek. Hrajete rádi společenské hry? Tak to si rozhodně nalistujte str. 21. A jako obvykle nechybí ani naše poradna, osmisměrka, soutěž a další zajímavosti.

Z redakce vám přejeme dny plné sluníčka a vše nejlepší maminkám a babičkám.:)


 
 
   

  Vydavatelství IN s.r.o.
  Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

  objednávky:
  tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
  mail: objednavky@in.cz

  redakce:
  Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

  tel.: 775 598 603
  mail: redakce@in.cz