Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - září 2021

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - září 2021

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Září je měsíc nových začátků. A to nejen pro školáky a jejich rodiče. Pojďme společně začít tento měsíc poděkováním za stvoření. A to nejen za přírodu, zvířata, vodu a vzduch, ale také sami za sebe.

 

Rozhovor

Jak správně cítit své tělo, jeho potřeby a jak mu pomoci, když objevíme nějaký nedostatek? Markéta Císařová, známá spíše jako režisérka a filmová produkční, nám poví svůj příběh, který ji vedl od filmu k poznání a vnímání vlastního těla. Rozhovor při kterém se mnoho dozvíte ale také si sami můžete vyzkoušet vnímat své tělo. Markéta si pro čtenáře IN! připravila krátkou ukázku toho, jak se cítit dobře ve svém těle.

https://www.in.cz/clanky/zname-osobnosti/marketa-cisarova-jak-se-citit-dobre-ve-svem-tele-qrh.htm

 

Tvoření

Ke škole neodmyslitelně patří sešity. Ne každý ale má tolik prostředků kupovat moderní a vystajlované sešity za spoustu peněz. Jak vytvořit krásné sešity i z těch obyčejných vám redaktorka Martina ráda ukáže. Protože z hezkého originálního sešitu se přece daleko lépe učí. :-)

 

Víra v praxi

Bůh a zlo, je téma zářijové Duchovní injekce. Kolikrát jsme se už setkali s názorem, že pokud by Bůh opravdu byl, jak může dopustit zlo a násilí? Mnohdy nás ta poznámka zaskočí a nevíme co odpovědět. Mnohdy nás dokonce i zvyklá a my si nejsme jisti, jak to je. Téma dobra a zla je třeba si objasnit. Proto je tu Duchovní injekce v IN!

 

Čtenářky nám píší

Časopis IN! není jen obyčejný časopis. Spojuje mnoho dívek, jak v modlitbě, při diskusích a setkáních, tak v tvoření časopisu. Co si myslí a jak prožívají přátelství naše čtenářky? To stojí za to si přečíst.

 

Inspirujeme se

Svatá Ludmila je tento rok skloňována všemi pády. Ani my jsme si neodpustili nahlédnout do jejího života a zkusit se svatou Ludmilou inspirovat. Jak by například mohl vypadat její deník? Která jsou ta top zajímavá a významná místa spojená se svatou Ludmilou?

 

Téma IN!

Má třída. Co to pro děti a mladé znamená? Jsou to přátelé, zážitky, pohoda? Kolektiv ve třídě, ať už na základce, na gymplu nebo na střední, nás ovlivní minimálně na několik důležitých let, často ale i na celý život. V tomto článku najdou názory na to, co je pro dobrý kolektiv důležité, i rady, jak sami ve třídě fungovat.

 

Hudba

Sarah Kroger je americká zpěvačka a autorka písní, se kterými často vystupuje na křesťanských akcích a společně s ostatními chválí Boha. Pochází z Floridy a momentálně žije v Nashvillu, ale její hudba přesahuje hranice USA a prostřednictvím videí se dotýká srdcí lidí po celém světě. O tom, co pro ni modlitba chval znamená, se rozpovídala i pro náš časopis.

V zářijovém čísle toho najdete ještě daleko víc, proto si jen otevřete a přečtěte. Vaše redakce IN!


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz