Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - červen 2021

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - červen 2021

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Čas slunce, prvního ovoce a volnosti. Konečně můžeme vydechnout úlevou a nadechnout se z plných plic. Nejen venku, ale i v červnovém IN! najdete spoustu slunce, zajímavostí, zodpovězených dotazů, ale také zamyšlení o tom, co znamená jít s Pánem.

 

Rozhovor

Nelly Řehořová, je zpěvačka a herečka, která má mladší generaci jistě co říct. Svěřila se nám, jak prožívala svoje dospívání, jak řešila konflikty s rodiči a co je pro ni přátelství. Zabrousili jsme i na půdu jejích zájmů a koníčků a také proč nešla studovat DAMU, když má k herectví tak blízko.

 

Výzva a soutěž

Už je to nějaký pátek, co společně s naším Alfrédem otevíráme knihy a navzájem se inspirujeme co číst, a který žánr je zajímavý. V červnu se ponoříme do poezie. Příroda nás přímo vybízí, abychom i my vzali kus papíru a pod rozkvetlým stromem sepsali báseň. Tak s chutí do toho.

 

Léto volá

Sluníčko, krátké kalhoty, sukně a snad i plavky. Téma, které se nesmí v tomto období podceňovat. Takže, jak se starat o své nožky, aby byly fit do žabek, aby nebolely a sloužily nám dlouho? Nebo jak se opalovat a jestli je to vůbec nutné? Zda nám sluníčko svědčí či nikoliv? A nakonec, jaké si vybrat správné plavky, abychom byly krásné, ale zároveň dostatečně zahalené. Jaké jsou tipy a rady našich redaktorek, se dočtete právě v IN!

 

Mládí a láska

Věčné téma, které naše dospívající čtenářky řeší. Klučičí svět, svoje emoce i společně strávený čas. Kde je hranice přátelství a lásky, co si můžeme dovolit ve vztahu? Jak je možné, že se nikomu nelíbím? Pro dospělé možná úsměvné dotazy, ale pro dospívající životně důležité informace. V červnu si tedy posvítíme na klučičí svět, jak z vážného, tak i z odlehčeného úhlu pohledu.

 

Víra a život

V celoročním cyklu o mši svaté se dostáváme na konec jak mše svaté, tak i našeho rozboru. Proč si nezasloužím, aby ke mně Pán přišel? Co znamená „odcházet ze mše ve jménu Páně“? Co dělat nebo jak se modlit po sv. přijímání? Také vám podobné otázky během mše sv. vrtají hlavou? Aby už nemusely, zeptali jsme se na objasnění P. Radka Tichého. A protože je červen také měsíc, kdy slavíme svátek Těla a Krve Páně, vybrali jsme pro vás několik zajímavostí o tomto svátku.

 

Krásný závěr školního roku, mnoho příjemných chvil v přírodě a případně i chvíle s poezií přeje redakce IN!dívčí svět


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz