Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - říjen 2020

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - říjen 2020

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Podzim se rozbíhá do krásných barev, spoustu deště a ranních mlh. Pro někoho nepohoda, pro někoho jedno z nejkrásnějších období roku. Tentokrát je říjen i měsíc nejistoty jak pro studenty, profesory, rodiče, tak i zdravotníky. My vám chceme alespoň trochu tento čas zpříjemnit. Tak se pohodlně posaďte a přečtěte si IN!

 

Výzva pro odvážné

Minulý měsíc jsme odstartovali měsíční výzvy, které vás mají vést k většímu poznání sebe sama. Dnes to je téma sebepoznání. Víme, že je těžké vyznat se v pocitech, náladách, touhách a snech, ale to patří k dospívání. Zkuste se tento měsíc zaměřit na sebe a poznání, kdo jste.

 

Rozhovor plný radosti a Boha

Karolína Zvoníčková, je úžasné žena, budoucí maminka a také výtvarnice, která svou víru přenáší na papír. Věnuje se vytváření nádherných citátů a deníků s Biblickými verši. Zajímalo nás, jak je těžké přiznat na sociálních sítích, že jste věřící, její cesta k Bohu i životní lásce. Vše si můžete přečíst v říjnovém čísle.

 

Krása a my

Každá z nás se chce líbit. Tento měsíc se podíváme na to, jak správně pečovat o vlasy. Co jim ubližuje, co dělat lépe a spoustu tipů jak být se svými vlasy spokojená.

 

Mše svatá – úkon kajícnosti

Tento školní rok jsme si pro vás v rubrice Duchovní injekce, připravili mši svatou v otázkách. „Nikdy není pozdě uvědomit si své chyby,“ praví jeden citát. Ale proč si je máme uvědomovat hned na začátku mše svaté při takzvaném úkonu kajícnosti?

 

Říjen - měsíc růžence

Růženec, latinsky rosarium, znamená v překladu zahrada růží. Je to modlitba, v níž rozjímáme o důležitých okamžicích ze života Ježíše. Prostřednictvím růžence se můžeme také přimlouvat za druhé lidi a svěřovat Bohu své naděje, trápení i plány. Pojďte si vytvořit spolu s námi originální a osobní růženec.

 

Inspirativní osobnost

I když je Benjamin Levíček od narození nevidomý, snaží se překonávat bariéry a v žádném případě to nebere negativně. Je mu šestnáct, studuje osmileté gymnázium, velice rád sportuje, zpívá a hraje na hudební nástroje a zajímá se o technologie. Benjamin, kterému přátelé většinou říkají Ben, si kromě koncertních pódií užívá i hraní s kamarády jen tak na ulici. Setkávání s lidmi je totiž tím, co ho baví ze všeho nejvíc. Protože slepota není slepá ulice.

V říjnovém čísle toho najdete ještě daleko více. Například citáty pro potěchu vás i vašich blízkých, svědectví našich čtenářek, příběhy i zajímavosti.

Přejeme barevný podzim. Vaše redakce IN!


 
 
   

  Vydavatelství IN s.r.o.
  Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

  objednávky:
  tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
  mail: objednavky@in.cz

  redakce:
  Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

  tel.: 775 598 603
  mail: redakce@in.cz