Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - říjen 2019

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - říjen 2019

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Říjnové číslo vám přináší pestrou paletu článků, rad, zábavy i vychytávek do barevného podzimního počasí.

 

Rozhovor

Podzim je ve znamení různých televizních soutěží. Sledujeme a fandíme různě talentovaným lidem a jednou z nich, které fandila celá naše redakce, je Annamária d´Almeida, která se účastnila soutěže The Voice Česko Slovensko 2019 a zvítězila. Jak to vypadá v zákulisí takové soutěže, jaká Annamária je a co ji baví, se dočtete v našem rozhovoru.

 

Rada nad zlato

Škola je prostředí, kde by se měl člověk spoustu věcí naučit a to nejen v oblasti vědomostí, ale také vztahových a sociálních vazeb. Co ale dělat v situaci, kdy se škola stane prostředím, kam se bojíme vstoupit? Kde nezažíváme přijetí, ale posměch a odmítnutí? Zeptali jsme se paní Marie Novákové, která je učitelkou etické výchovy. Pokud máte podobný problém, určitě si její rady přečtěte.

 

Zajímavosti

Štěstí je jen muška zlatá nebo ne? Co je vlastně štěstí, jak vzniká a co se tane, když ho prožíváme? A dá se vůbec popsat? Naše redaktorka Hanka se pustila do hloubkového průzkumu. Prožívala přitom různé emoce ale nakonec nám článek s pocitem štěstí slavnostně odevzdala a vy si ho můžete přečíst. Tak hodně štěstí! :-)

 

Víra

Každý z nás máme ve svém životě něco, co je pro nás cenné, čeho si vážíme, co si chráníme. Každý by mohl jmenovat to své. Pro někoho je to nějaká věc, pro druhého přátelství s člověkem. A jakou cenu má pro nás víra v Boha? Jsme šťastní, že můžeme věřit, že jsme poznali Ježíše? Většina z nás je věřící odmalička, ani neví, jak se to stalo. A pak potkáváme lidi, o kterých si myslíme, že to mají jednodušší, když do kostela nechodí. Ale je tomu opravdu tak? Otec biskup Vojtěch Cikrle nám k tomu něco poví.

 

Tvoření

Je podzim, všechno se krásně vybarvuje a nás láká něco malého si vytvořit. Proč to tedy nespojit například s blížícím se svátkem všech zemřelých. Nejen, že něco krásného vytvoříte, vzpomenete si na své prarodiče, ale i modlitba, která provází každou návštěvu hřbitovů je velkým darem pro naše blízké. Přinášíme pár tipů a inspiraci, jak si vyrobit vlastní dekoraci z přírodnin na dveře domu nebo právě na hřbitov.

 

Téma, co hýbe světem

Miluješ svůj telefon? Mnoho lidí dokáže být několik dní bez své rodiny, několik dní nejíst, několik nocí nespat, ale nevydrží ani jednu hodinu bez mobilu. Všichni je mají, všichni je používají – komunikační aplikace pro mobily a tablety dělají z obyčejné „krabičky“ nenahraditelného parťáka. Vypadají jako super nástroj a skvělá pomůcka pro všechny generace. Jsou však i věci, o kterých se tolik nemluví, ale je dobré o nich vědět. Aplikace jsou totiž dobrým sluhou, ale zlým pánem.

 

Reportáž

Co uděláte, když se dozvíte, že vaše oblíbená skupina natáčí videoklip? Samozřejmě se ve vás probudí chuť vědět všechno o tom, co se v zákulisí děje. Takže jsme se domluvily s Vjerkou Šablaturovou a společně vás provedeme natáčením nového videoklipu skupiny Good Work „Hej vstávej“. A navíc se dočtete rady co a jak, pokud se také budete chtít pustit do natáčení i vy. :-)

Tohle byla jen malá ochutnávka toho, co všechno se v novém říjnovém čísle dá najít.

 

Krásný podzimní čas přeje IN!


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz