Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - září 2019

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - září 2019

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Září je i pro nás v redakci měsícem nových začátků. Začíná škola, a když se podaří, tak i krásné babí léto plné sluníčka, které už sice nepálí jako o prázdninách, ale krásně a příjemně hřeje. Ideální doba na nový IN!

Rozhovor

Chcete zažít zajímavou a šokující výpravu do středověku? V tom případě rozhodně nesmíte přeskočit náš rozhovor v zářijovém čísle. Jak se zkoumá historie na vlastní kůži a co vlastně víme o víře našich předků? To nám poví Ivan Foletti, který je docentem Centra raně středověkých studií na Masarykově univerzitě v Brně. Vsadíme se, že po přečtení budete mít chuť nazout boty a vydat se k nějakému vzdálenému cíli.

Rady

Nový školní rok, nová škola, nové úplně všechno. Každý snáší změnu nějak jinak. Pro pár šťastlivců je nástup na novou školu úplně běžným a obyčejným dnem. Ráno se takový člověk vzbudí, vezme batoh, přijde do školy a hned se s každým vesele baví a snadno si nachází kamarády. My ostatní smrtelníci bohužel bojujeme s obavami i strachem. Přemýšlíme, jaké to tam bude, jestli se s někým spřátelíme, co se budeme učit… Mít obavy z neznámého je naprosto přirozené, proto přinášíme pár tipů, jak se s tím vším poprat, udělat dobrý dojem a zvládnout první dny ve škole bez obav, zmatků a bez katastrof.

Poradna

Vztahy v rodině musíme budovat, chránit a starat se o ně. Jsme poctěni důvěrou našich čtenářek, které nám zasílají své dotazy a my je předáváme odborníkům. Tentokrát jsme se zaměřili na rodinné vztahy.

Krása

Položíme vám jednu velmi důležitou otázku: „Máte co na sebe?“ S námi ale nemusíte propadat panice! Rozhodně není nutné, abyste se zbavovaly celé své šatní skříně jen proto, že je nový školní rok. Stačí se důkladně zamyslet nad tím, v jakém oblečení se cítíte pohodlně a příjemně. Společně se podíváme na některé módní styly, ve kterých se můžete najít, a jejichž kombinace vám časem ušetří nakupování v obchodech. Snad. :-)

Víra

Patroni studentů. Ne všem studentům to jde a ne každý to má na háku. My věřící máme tu výhodu, že v nebi je pár lidiček, kteří si se školou taky zrovna moc netykaly, a proto opravdu chápou, co prožíváme u písemek a zkoušení. Je fajn se na ně obracet v přímluvné modlitbě. Představíme vám outsidera Pepu a šprtku Katku a schválně, který si vás získá a bude provázet tímto školním rokem?

V zářijovém čísle také najdete spoustu příběhů od vás, našich čtenářek, básně, spoustu hádanek a test. V neposlední řadě vás čeká skvělá soutěž o náš zbrusu nový diář, který je zaručeně IN!

Krásný konec léta přeje redakce IN!


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz