Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - září 2018

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - září 2018

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Hurá do toho!

Je září a všichni tento měsíc vnímáme jako nový začátek. Začátek, na kterém záleží. Můžeme mnoho dokázat, v mnohém se zlepšit, začátek, který nás někam posune a nikdy už nebudeme stejní. Nebuďte stejní, čtěte IN!

Škola za trest?

Je ráno a už se vám zase nechce do školy? Není se čemu divit. Vždyť je tam nuda nebo ne? Pro někoho je škola za trest a někdo ji miluje. My jsme objevily dívku, pro kterou je škola a vzdělání největší radost. Je to Sarah ze Zambie, která miluje fyziku. Přidáte se k ní? Po přečtení jejího příběhu možná ano. :-)

Duchovní povzbuzení papeže Františka

Série myšlenek a praktických rad papeže Františka pro mladé stále pokračuje. Tento měsíc bojujeme se strachem. „Neboj se! Žij v přítomnosti,“ říká papež. „Je báječné si uvědomit, že Boží blízkost a pomoc si nemusíme zasloužit tím, že mu nejdříve předložíme své „vynikající vysvědčení“ plné zásluh a úspěchů!“ Uvědomění si Boží lásky nás osvobozuje. Tato povzbuzení a rady nám mají posílit odvahu, abychom žili svou víru a neskrývali ji.

Cestou necestou do La Saletty

Naše redaktorka Marta si splnila sen. Podívala se na poutní místo La Saletta ve francouzských Alpách. Podle fotek se zdá být toto poutní místo dech beroucí oázou v nádherné přírodě uprostřed vysokých hor, prodchnuté duchovní atmosférou, nedotčené davy lidí. Tak proč se nepřesvědčit? Přečtěte si její zážitky a nechte se inspirovat.

Krása a já

Každá dívka ráno řeší spoustu věcí. Od toho, co si vezme na sebe, kde se jí objevil jaký pupínek na tváři, jak si učeše vlasy a další nezbytné věci, které nejdou jen tak hodit za hlavu. V tomto čísle si posvítíme na všechny tyto oblasti. Poradíme, jak pečovat o kudrnaté vlasy, jak zatočit s akné a jak kombinovat oblečení do školy.

Já a misionářka?

Koho si představíte pod pojmem misionář? Vousatý kněz s křížem v ruce uprostřed africké pouště, mše sloužená v chatrčích, řádová sestra, která ošetřuje nemocné a hladové děti v Africe… nebo možná některá z Misionářek lásky, v modrobílém sárí v doprovodu člověka bez domova. A co třeba náctiletá dívka v Česku, ve škole, v autobuse, na hřišti, v obchodě… Každý z nás je misionář. Sestra Angelika o tom ví své a ráda se s námi podělí o své postřehy.

 

Zářijové číslo vám nabízí ještě spoustu dalších zajímavých článků a doufáme, že po jeho přečtení už nebudete stejní. :-)

Vaše redakce IN!


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz