Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - leden 2013

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - leden 2013

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Ukázka časopisu IN! – leden 2013

Vkročte do nového kalendářního roku s lednovým číslem časopisu IN! - dívčí svět! Je plné zajímavostí, soutěží a nápadů!

Už titulní strana je netradiční – najdete na ní výherkyni naší fotosoutěže - Báru. V časopise si můžete přečíst, jak se jí proměna líbila a jak focení probíhalo a navíc si o modelkovské fotky i zasoutěžit.

Je nutné, aby se dva lidé, kteří spolu chodí, vídali každý den? Nebo je lepší, když jsou si vzácnější a potkávají se jenom o víkendech? Jaké to je mít vztah ve škole? A co vztah na dálku? O své zkušenosti se s námi podělily čtyři páry.

V lednu bude v plném proudu plesová sezóna. Nejen na plese ale můžete využít krásné slavnostní účesy inspirované slavnými.

Pokud chcete se svými vlasy vyzkoušet něco úplně nového, poradí vám kadeřník Jan Špilar, který česal několik miss i hvězdy a je zároveň mimem, jáhnem, soudcem a otcem. V rozhovoru se zmínil nejen o kráse těla, ale také duše.

Blíží se doba pololetních písemek a zkoušení. Otestujte se, jaké jste studijní typy a jak se správně učit! Dozvíte se také, jak si správně rozvrhnout čas, aby vám všechno učení nezůstalo na poslední chvíli.

Aby vás při učení nebolelo za krkem a nemuseli jste se v budoucnu bát dvojité brady, můžete vyzkoušet cviky na protažení nejen brady, ale také krku a zad.

Těšit se můžete také na rozhovor se slovenskou pop-rockovou kapelou The Elements, zajímavosti ze světa zvířat, zamilovaný příběh z pohledu kluka, svědectví, návody na výrobu vitamínových drinků a spoustu dalšího.

Krásný ledový leden přeje redakce!


 
 
   

  Vydavatelství IN s.r.o.
  Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

  objednávky:
  tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
  mail: objednavky@in.cz

  redakce:
  Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

  tel.: 775 598 603
  mail: redakce@in.cz