Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - březen 2012

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - březen 2012

Zobrazit stránku ve formátu PDF

 

Březnové číslo časopisu IN je plné zajímavostí, které byste neměli přehlédnout.

O rozhovor jsme poprosili moderátorku Českého rozhlasu Evu Kvasničkovou. Mluvila o tom, jak se ke své práci dostala i o tom, že i v rádiu se dá zažít pěkný trapas.

S jarem přichází i čas jarních úklidů. Je dokázáno, že takový úklid nám dá zabrat podobně jako návštěva fitka. Více o tom se dozvíte v časopise. Jarní úklid si ale můžeme udělat i ve své duši. O tom je článek Jarní očistná kúra. S jarem přichází i pěkná barevná móda. Redaktorka Majka vám jí představí v módní rubrice.

8. března je Mezinárodní den žen. V této souvislosti najdete v časopise článek, který se týká žen a pokroku. Víte například, že stěrače u auta vymyslela žena?

Na trhu je velké množství různých hřebenů. Redaktorka Bára vás seznámí s jejich přednostmi a prozradí, jak který druh používat.

Možná jste už několikrát vyšly do přírody a nestačily se divit tomu, jak je krásná a obdivuhodná. Hlavně na jaře. V časopise přinášíme některé rekordy a zajímavosti z rostlinné říše.

Pokud máte chuť jít do kina, máme pro vás dva typy. Filmy Modrý tygr a Hugo a jeho velký objev stojí za to vidět. Více o nich a také soutěž o jejich knižní předlohy najdete v časopise.

Pokud se chystáte na celostátní setkání mládeže ve Žďáru nad Sázavou, nezapomeňte s námi soutěžit a můžete jet zadarmo. Výherkyni z únorového čísla už známe, tak kdo vyhraje v březnu?

Z redakce vám přejeme radostné jaro plné prima nálady.

 

 

 

 


 
 
   

  Vydavatelství IN s.r.o.
  Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

  objednávky:
  tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
  mail: objednavky@in.cz

  redakce:
  Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

  tel.: 775 598 603
  mail: redakce@in.cz