Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - prosinec 2009

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - prosinec 2009

Zobrazit stránku ve formátu PDF

S novým měsícem přichází i nové číslo časopisu IN! Na co se v něm můžete těšit? Celé prosincové číslo se samozřejmě nese v duchu zimy, Vánoc a oslav konce roku. Hned v úvodu čísla jsme se zaměřili na sníh trochu vědecky. Víme například, proč je sníh bílý a kolik váží sněhová vločka. V rubrice INterview najdete rozhovor s malou tanečnící flamenka Veronikou Vítovou a taky s finalistkou československé superstar Dominikou Starou. Společně s režisérkou Lucíí Pracnou jsme se na další straně vypravili do zákulisí Tv Noe, kde jsme si povídali nejen o veselých historkách z natáčení. O tom, že zimní móda může být krásně veselá, nápaditá a barevná nás přesvědčila Anička. Připravila pro vás prima inspiraci, jak být i v zimě IN.

Vánoce jsou vždycky stejné a přesto je každý prožíváme jinak. Jak? To se dozvíte ve vánoční anketě. Za silvestrovskými oslavami jsme se vypravili do světa. Dozvěděli jsme se, jak se konec roku slaví třeba v Brazilii, Mexiku nebo Španělsku. Tradice a zvyky jsou tam opravdu rozmanité. Trochu úžasu zažijete nad článkem Narozeninové wow! Člověk si u něj totiž uvědomí, jaký je to velký zázrak, že vůbec existuje.

Pro všechny, kdo mají rádi testy, přinášíme osobnostní test v pohádkovém duchu. Nejen, že se při něm pobavíte, ale taky se třeba o sobě něco málo nového dozvíte.

Na konci čísla samozřejmě nechybí vtipy, trapásek či kámošky. A to nejlepší na konec. Kdo bude hledat, ten najde v prosincovém čísle časopisu IN dárek.

Z redakce vám přejeme, ať při shánění dárků a vánočně vyzdobených obchodech nepřehlédnete krásný advent a Vánoce, ať jsou pro vás nejen plné radosti, ale taky vděčnosti za všechno krásné.


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz