Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - květen 2024

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - květen 2024

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Květnové číslo časopisu IN je velmi pestré a tak věříme, že si tam každá z vás, milé čtenářky, něco zajímavého najde.

Cítím se hluboce milovaná...Bohem!

Herečka Sarah Haváčová hraje v seriálech, filmech i divadlech a v každé své roli se snaží najít něco hezkého. Její život ale dost proměnilo putování do Fátimy. O tom všem si s ní povídala naše šéfredaktorka Maruška.

 

Já, maminka a babička

Druhou květnovou neděli slavíme Den matek. Kromě jiného, je to i možnost zamyslet se. Co pro mě znamená vztah s mou maminkou, babičkou? Dalo by se něco i vylepšit? Čím bych je mohla obdarovat, udělat jim radost? Jeden nápad v časopise máte. Připravili jsme pro vás Dopis pro mou mámu (babičku), ale co tam napíšete, budete-li chtít, to už je jenom na vás…:)

 

BOŽÍ TROJICE

Je pravdou, že církevní nauka o Trojici není zrovna jednoduchá. Tak si pojďme při příležitosti Slavnosti Nejsvětější Trojice, kterou letos slavíme 26.května, připomenout, jak to vlastně je.

 

Dobrodružství s Kristem

Čtení z listů apoštola Pavla slýcháme při bohoslužbách často a jeho dobrodružství popisují Skutky apoštolů. Co všechno zažil a jak vypadalo budování první církve? Přečtěte si.

 

Láska na první pohled se nekonala

Naše cesty jsou někdy zamotané a nepřehledné, ale vždycky by měly vést k Bohu. Chceme vám představit jednu manželku, maminku a teď už i babičku Renatu, jejíž životní cesta může inspirovat...

 

Sliby chyby

Říká se, že slibem nezarmoutíš. Naslibovat se toho totiž dá opravdu mnoho. Ale když už něco slíbím, tak bych to měla splnit. Nebo ne? Více se dozvíte na st. 21.

V květnovém čísle najdete i spoustu zajímavostí o květinách, přátelství, o tom, jak je dobré se pořádně protáhnout a nechybí ani křížovka a soutěž, tentokrát o kosmetiku. A je toho ještě mnohem víc...

Krásně rozkvetlý, barevný květen a vše nejlepší maminkám a babičkám přeje redakce časopisu IN!

 


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz