Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - listopad 2023

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - listopad 2023

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Listopadové číslo už je doslova za dveřmi:)… Na co se můžete těšit?

Dělej to, co tě naplňuje

Marcell je zpěvák, textař, producent a lékař. Zdá se vám, že má těch profesí nějak hodně? Jak to všechno stíhá? Co je pro něho důležité? Má v jeho životě místo i láska? Na to a ještě mnoho dalšího jsme se zeptali i za vás:)…

 

SMRT, NEBE a minulé životy

Nikdo z nás nechce zemřít, tak nějak podvědomě toužíme po životě. Představa smrti je pro nás většinou děsivá, a to i přesto, že filmy, počítačové hry i některé obsahy na sociálních sítích si libují v těchto tématech. SMRT, JE TO OPRAVDU KONEC?

 

Tvůj život je jedinečný

V poslední době v online světě roste oblíbenost aktivity, která se skrývá za hashtagem #journaling. Nejde vlastně o nic nového – za tímto fancy názvem se totiž schovává staré známé psaní deníků. Na stránkách svého deníku se můžeš vypsat z toho, co tě trápí, nebo si naopak připomenout, za co všechno jsi vděčná a co ti přináší radost.

 

Znáš naše DIECÉZE a naše biskupy?

V České republice máme osm diecézí, z toho jsou dvě – olomoucká a pražská, dokonce arcidiecéze. Každý patříme tedy do nějaké diecéze, a ta má svého biskupa. Někdy je jich víc, někdy jsou to arcibiskupové a jindy administrátoři diecézí. Zajímavé téma, o kterém toho moc nevíte? Nevadí, nalistujte si str.16 a 17 a dozvíte se daleko víc.

 

Máš také svého plyšáka?

Určitě by se i ve vašem pokojíčku nějaký ten oblíbený plyšák našel, že? Tereza Fabiánková se před několika měsíci přestěhovala do Německa a rozhodla se změnit svůj život i v jiné oblasti. Začala se naplno věnovat svému koníčku, šití plyšových zvířátek, jako práci. Zajímá vás, jak se to dělá? Přečtěte si.

 

Jaké bylo setkání s IN?

V redakci jsme vždycky moc rádi, když se s našimi čtenářkami můžeme setkat osobně a poznat, pro koho tvoříme náš časopis. Tentokrát jsme 14. října vyrazili do Ostravy, kde jsme nachystali program ve spolupráci s TV Noe a popovídat si s námi přijel i milý a pohodový písničkář Filip Mana. Prožili jsme všichni společně krásný, naplněný den. Příště třeba společně i s vámi?

 

Nehraj to na CITY, vím, že máš POCITY

Někdy nám naše pocity pomáhají, jindy nám docela podráží nohy. Ať tak či tak, jsou naše, nevyhneme se jim, ani je nemůžeme žádným kouzelným tlačítkem vypnout či zapnout, jak by se nám líbilo. Jediné, co nám tak zbývá, je naučit se s nimi pracovat.

 

A co vás ještě v litstopadovém čísle čeká?

Hodně napínavý fotoromán, tentokrát ze střední školy, podzimní dobroty z jablek a z dýně, spousta soutěží o bezva ceny a zbytek neprozradíme:)...

Listopad mnoho lidí vnímá jenom jako upršený, studený, často už plískanicový měsíc. Ale nemusel by být, ono to trošku záleží i na každém z nás, jaký vlastně bude:)… Krásné okamžiky každý den přeje redakce.


 


 

 

 


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz