Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - září 2023

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - září 2023

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Září je měsíc plný očekávání, nových zážitků i podnětů. A vychází také nové číslo našeho časopisu.:) Na co se můžete tentokrát těšit?

Nebojte se být jiné

Taky už jste to někdy někde slyšely – neboj se být jiná, zkus něco nového? Jana Kvapilová z Olomouce se dva roky před maturitou rozhodla, že zkusí štěstí a přihlásí se na střední školu v Anglii. Vyšlo to a o své zkušenosti se s námi podělila v zajímavém rozhovoru.

 

S papežem Františkem v Lisabonu

Na začátku srpna se v Portugalsku konaly Světové dny mládeže. Mladí lidé z celého světa se sjeli do Lisabonu, aby se tu setkali s papežem Františkem. Na setkání se vydala také početná česká výprava spolu s českými a moravskými kněžími a biskupy. Jaké to tam bylo?

 

Bible jako knihovna

Z hodin náboženství si asi všichni pamatujeme, že se Bible dělí na Nový a Starý zákon. Jenže na těch tisíci stranách toho najdeme mnohem víc. Bible je totiž taková velká knihovna plná knih různých žánrů. Pochopení toho, co všechno v Bibli najdeme, nám usnadní její čtení, proto se tento školní rok společně podíváme do světa Bible a seznámíme se s některými biblickými postavami.

 

Místo na výsluní

Z vašich ohlasů víme, že se na fotoromány vždycky těšíte. Ten zářijový bude řešit přátelství, kapelu, zpívání, nedorozumění a trošku taky lásku. Těšíte se?:)

 

MULTITASKING, pomocník nebo nepřítel?

Cože to je, taky vám to nic moc neříká? Správná definice by zněla asi takhle: Multitasking je vykonávání několika činností za sebou. Naše redaktorka Verča si na toto zajímavé téma posvítila zblízka!:)

 

Nová škola? Levou zadní…

Vítejte na střední škole! Vstup do nového školního prostředí může být vzrušující, ale také trochu děsivý. Člověk může pocítit strach a obavy z toho, jak najít nová přátelství a cítit se na nové škole příjemně.

 

Povzbudit mladé a být jim nablízku!

Postupně vám představujeme všechny Centra pro mládež v České republice. Dnes je na řadě českobudějovická diecéze. Uvidíte, že se při čtení rozhodně nebudete nudit!

 

Co vás ještě čeká? Vzpomínky našich čtenářek na nezapomenutelný první školní den, krásné a nápadité přívěsky z koženky, v testu zjistíte, kdo vlastně jste a zasoutěžit si můžete o super knížku. A to ještě není zdaleka všechno….

 

A ještě důležité sdělení pro vás všechny!

Chystá se další setkání s redakcí IN a jejími zajímavými hosty, 14. října v Ostravě. Neváhejte a už teď si rezervujte místo v diáři. Těšíme se na vás!

 

Z redakce vám přejeme radostné zářijové dny!:)


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz