Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - leden 2023

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - leden 2023

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Nový rok je tady a my pro vás máme další číslo IN!

Aktuálně: Každý může být králem

6.ledna slavíme Slavnost Zjevení Páně, kterou známe spíše jako svátek Tří králů. Pojďme se spolu podívat na to, co je to vlastně to zjevení a kdo to byli ti Tři králové.


Rozhovor: Chci vzít každou příležitost za pačesy

I věda může být zábavná. O tom nás přesvědčila sympatická doktorandka z Ostravské univerzity a nositelka titulu Český Vševěd Eva Bílková, která se zabývá studiem vážek. Proč zrovna vážky? Co je to deštníkový druh? A co nejhoršího na svých cestách ochutnala? To a ještě mnoho dalšího rozhodně stojí za přečtení.


Duchovní Injekce: Hurá na Lisabon 2023

Otec Roman Kubín, ředitel Sekce pro mládež, a jeho tým jsou v jednom kole, protože přípravy na Světové dny mládeže jsou v plném proudu. Co vás tam může potkat, překvapit, čím jsou jedinečné? Čeká vás několik zajímavých článků. Teď v lednu začínáme krátkým rozhovorem a několika svědectvími.


Škola volá: Zaber a vyhraj!

Pololetní vysvědčení už pomaličku klepe na dveře. Písemky, zkoušení, opáčka… Důležité je zachovat si chladnou hlavu a pozitivní mysl. Ještě se dá spoustu věcí vyřešit a zachránit. Tak s chutí do toho!:)


Inspirativní osobnosti máme v dnešním čísle dvě a obě stojí za přečtení.

Dát životu smysl a řád

V lednu si připomínáme sv. Antonína Velikého, poustevníka. Co by poustevnictví znamenalo dnes? Zrušit účty na sociálních sítích, zahodit mobil, být někde na osamělém místě a tam se modlit? Jde to vůbec v dnešní době? Přečtěte si a posuďte samy.

Splň si svůj sen

Asi každý z nás má nějaké nesplněné sny. Jeden krásný a důležitý si splnila nedávno naše spolupracovnice. Jak se jí podařilo napsat a vydat svou první knížku a co všechno tomu předcházelo vám prozradí naše redaktorka Martina.:)


Téma IN! Vyber si cíl a jdi na ním!

Chtěla bys toho dělat tolik, ale máš pocit, že na nic nemáš čas? Chceš u sebe něco změnit, ale pořád to odkládáš, až to nakonec odložíš na neurčito? Zastavme se společně a udělejme si v tom našem chaosu trošku pořádek. Krok po kroku a ono to půjde. Chce to jen začít.

 

Co vás v lednu ještě čeká a nemine?

Příběhy k zamyšlení, hvězdný test, zvířecí zajímavosti, soutěž ...a mnoho dalšího! Tak čtěte, přemýšlejte, luštěte a bavte se.:)


Pokud jsme vás inspirovali k přečtení lednového IN!, jsme velmi rádi. Přejeme Vám měsíc plný nových začátků. Redakce IN!


 


 

 


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz