Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - prosinec 2022

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - prosinec 2022

Zobrazit stránku ve formátu PDF

„Chceš-li být dokonalý, jdi, prodej, co ti patří, rozdej chudým a budeš mít poklad v nebi; pak přijď a následuj mne,“ říká Ježíš v Matoušově evangeliu. Nemusíme jít do extrému a hned teď všechno rozdat. Můžeme se ale inspirovat svatými, kteří mají svůj svátek v těchto dnech a svůj adventní čas prožít s nimi. Několik inspirací najdete i v prosincovém IN!

 

Rozhovor

Tentokrát jsme si pozvali zajímavou mladou ženu, která se objeví ve vánoční pohádce Krakonošovo tajemství. A že to není žádná rozmazlená princezna, se dozvíte hned po první otázce. Leona Skleničková ovládá Kig-box a když je třeba, umí se do své role pěkně položit. O tom, jaké jsou nástrahy hraní, co je pro ni v životě důležité a čeho si váží, se dočtete v našem rozhovoru.

 

Duchovní zamyšlení

Buď sám sebou! Výrok, který slyšíme ze všech stran, a ne vždy si s ním víme rady. Velmi rychle se totiž může stát, že sklouzneme do extrému, který by mohl zavánět sobectvím. Jak se na toto dívá otec biskup Mons. Zdenek Wasserbauer a jak s tímto výrokem naložit ve svém životě, vám poodhalí v Duchovní injekci.

 

Tvoření a nápady

Protože je zima a Vánoce se blíží, myslíme také na své blízké a také na to, jak je obdarovat. V redakci jsme daly hlavy dohromady a sepsaly tipy na vánoční přání, levné dárky i netradiční pojetí obdarovávání. Udělejte si vánoční pohodu i bez drahých dárků. Vždyť to nejdůležitější se za peníze nedá koupit. Začít obdarovávat můžete třeba hned. V IN! najdete totiž i několik tipů na skvělé snídaně s vůní Vánoc. :-)

 

Téma IN!

Co holky trápí a co se nedá v dívčím světě obejít, je vnímání sebe sama a své krásy. Jak se vnímám já, jak mé okolí? To vše určuje dívčí pohled na svět. Jak pracovat na své vnitřní a vnější kráse, co je důležité a co nám pomůže, abychom se vnímaly jako krásné? Tomu se věnujeme v našem tématu IN!.

 

Fotoromán

Nejoblíbenější a nejčtenější rubrika. Tak neváhejte a začtěte se do příběhu s názvem: Kdo je věrný v malém… :)

 

Konec roku

Závěr roku a Silvestr vybízí k oslavám, ale také k bilancování toho uplynulého. Jaký ten uplynulý rok vlastně byl? Možná jste, stejně jako my, měli v lednu nějaké plány nebo předsevzetí, co byste letos chtěli dokázat. A teď v prosinci je čas podívat se na to, co se povedlo, co se nepovedlo, kam jsme se letos posunuli, než si zase v lednu naplánujeme něco nového. A za odměnu si zahrajte zajímavé hry, které se hodí nejen na Silvestra, ale vždy, když budete mít o vánočních prázdninách čas.

Krásný adventní čas, plný Božích doteků a Vánoce prozářené Boží Láskou přeje redakce IN!dívčí svět.

 


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz