Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - říjen 2022

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - říjen 2022

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Podzimní číslo plné zajímavých osobností, důležitých témat, tvoření i zábavy. Zveme vás k přečtení říjnového časopisu IN!dívčí svět.

 

Aktuálně

Říjen je měsíc Panny Marie a právě ona otvírá časopis IN! První stránky věnujeme modlitbě růžence. To, že růženec není jen obyčejná modlitba, chceme ukázat i našim čtenářkám.

 

Rozhovor: Řádová sestra ifluencerkou?

Přinášet víru do dnešního světa, křesťanské myšlenky sdílet s mladší generací, inspirovat k dobru a ukazovat Ježíše světu, je dnes, díky sociální sítím, jednodušší. Mladá řádová sestra Orianne, je z Bostonu v USA. Mladá a usměvavá paulínka, vstoupila do řádu Dcer svatého Pavla nedávno a už teď oslovuje mnoho lidí napříč generacemi. Rozhovor s ní stojí za přečtení.

 

Tvoření

Venku už je spíše „pršavo“, ale pokud máte rádi zahrádky a bude se vám po záhonech s květinami stýskat, zkuste tu naši. Je mini a vejde se i do toho nejmenšího pokoje. Jak vytvořit zahrádku ve sklenici vám ukáže naše redaktorka Martina.

 

Život v církvi

Na podzim roku 2021 byl zahájen tzv. synodální proces. Mnozí z vás se jej aktivně účastnili. Proces pokračuje i tento rok a vrcholit bude v roce 2023. Diskutující skupinky se snažily rozpoznat, k čemu každého jednoho člena skupinky i celé farnosti Duch Svatý zve. Zpracovali jsme některé závěry a přidali konkrétní tipy.

 

Fotoromán

Nejoblíbenější rubrikou v IN! je bezesporu fotopříběh. Tentokrát jsme se vydali fotit do farnosti Nové Město nad Metují a spolu s mladými se jej zúčastnil i místní kněz. Příběh, který jsme fotili, je velmi aktuální: Vodnář nebo Ryba? Jaké znamení je to pravé a jak horoskopy mohou měnit náš pohled na lidi i život vůbec?

 

Téma IN!

Dospívání nebylo nikdy lehké období, ale dnes, v době virtuální reality, sociálních sítí, neustálého srovnávání se, vyrovnávání se s nedávným lockdownem a dalšími nejistotami našeho světa, je možná ještě těžší. Je mnoho věcí, které mladí řeší více než generace před nimi. A my, starší, musíme reagovat správně. Můžeme se setkat se sklony k agresi, nezvládání sebe sama, výraznými výkyvy nálad, poruchami sociálních vztahů i přílišné uzavřenosti do sebe sama, demotivací a ztrátou zájmu nebo radosti ze života. Zkusíme poradit, jak a co rozpoznat a kam se obrátit.

 

Zábava a příběhy

S horkým čajem a pod dekou se nejlépe čtou příběhy, luští křížovky, dělají testy a vůbec, je zkrátka dobře s časopisem IN!:)

 

Přejeme vám krásný podzim pod ochranou Panny Marie. Redakce IN!

 


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz