Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - červenec 2022

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - červenec 2022

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Prázdninový speciál

Už je to tu! Prázdniny začaly a my jsme pro vás připravily skvělé číslo na dny volna. A jako každý rok, i tentokrát je výjimečné. Letos jsme se inspirovaly čtyřmi živly.

Co vás čeká a nemine?

Hned na straně tři vás vtáhneme do skvělého táborového příběhu ŠKOLA ŽIVLŮ. Je o kamarádkách, které část prázdnin stráví na speciálním táboře. Zde se učí poznávat sebe sama a také odhalit, na čem by mohly zapracovat. A o tom, jak se s výzvami poperou, se dočtete v pěti pokračováních. A proto, že živly nás mohou něco naučit a posunout dál, zkuste i vy najít něco, na čem tyto prázdniny zapracujete.

Čtyři živly jsou naším hlavním motem. Ke každému z nich jsme pro vás vybraly území, státy, místa nebo města, které s daným živlem souvisí. Takže se můžete podívat do míst, která překypují životem, a pak do míst, kde to nevypadá zrovna vábně. Vezmeme vás na místa, kde je vody dostatek a kde se voda považuje za cennější než zlato, a stejně tak je to s ohněm i vzduchem. Věříme, že se pobavíte i něco nového dozvíte.

Navíc každý živel nás v redakci inspiroval ke kreativitě. Věříme, že tvoření zajímavých věcí, plnění výzev a překonávání sebe sama prostě k létu patří. Proto si můžete vyrobit svícen, šumivku do koupele a spoustu další věcí. Vždyť uvidíte sami. A protože zábavy není nikdy dost, můžete si vyplnit kvíz, osmisměrku, otestovat se i zasmát nad vtipy.

Na rozhovor jsme si tentokrát pozvaly fotografa, vědce a popularizátora vědy v televizi i na sociálních sítích, Petra Jana Juračku. Je to člověk opravdu mnoha tváří a s živly má své zkušenosti. Jeho focení u paty vybuchující sopky, nebo záběry mořského dna možná znáte. S námi se podělil o zážitek s větrem na vyšehradské věži.

A protože živly najdeme i v Bibli, můžeme se společně zamyslet nad některými příběhy Starého i Nového zákona, které nás povzbudí a potěší naši duši.

A nakonec nás všechny čeká párty. A aby stála za to, najdete v prázdninovém IN! spoustu nápadů na dobroty, které doladí každou společnou chvíli s rodinou i přáteli.

Tak si ty prázdniny s námi užijte!

Vaše redaktorky z IN!

 

Kde se o prázdninách s námi můžete potkat?

* Na Velehradě, na Dnech lidí dobré vůle,

* v Brně na Charismatické konferenci,

* a také na CSM v Hradci Králové.

Přijďte, těšíme se na vás!

POZOR! NA PODZIM PRO VÁS CHYSTÁME SETKÁNÍ S IN! Tentokrát v Olomouci. :-)

 

 

 


 
 
   

  Vydavatelství IN s.r.o.
  Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

  objednávky:
  tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
  mail: objednavky@in.cz

  redakce:
  Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

  tel.: 775 598 603
  mail: redakce@in.cz