Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - leden 2022

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - leden 2022

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Nový rok nás vítá a my můžeme s novým odhodláním otevřít své oči pro to nové a hezké, co nás čeká. Otevřít srdce pro všechny nové i staré přátele a povznést duši k Bohu, který netrpělivě čeká na okamžik, kdy nás bude moci povzbudit a zahrnout svou Láskou.

V lednovém čísle si přečtete:

Rozhovor se skupinou TowMeot

Na vyhlášení ankety Signály Awards 2021, která oceňuje mladé lidi za evangelizaci na sociálních sítích, jsme potkali tři členy slovenského hudebního uskupení TowMeot. Augustin, dawidd a MT tu za TowMeot převzali cenu za první místo v kategorii Video roku. Povídali jsme si o tom, co je přivedlo k Bohu a proč si vybrali zrovna rap, i když to pro někoho může být nevhodný hudební směr, jak chválit Boha.

 

Příběh

Patřit do nějaké skupiny, mít přátele a občas dostat uznání, po tom touží každý z nás. Mladí ale o to více. Příběh Katky, která je navíc zamilovaná a je pro ni životně důležité zapadnou do party svého vysněného kluka. Je však otázkou, zda je to ta správná cesta. Odolá, či podlehne nátlaku party? Otevřený příběh, do kterého se může vžít každá naše čtenářka.

Tak vám holky držíme palce, abyste se rozhodly dobře!

 

Povzbuzení a rada

Objetí je lék. Ať je to objetí od rodiče, manžela nebo kamarádky, většině z nás zkrátka působí radost, rozlije se nám díky němu po těle i duši pokoj a cítíme se milovaní a přijímaní. Naše problémy jsou najednou menší, radost větší a pochybnosti se rozplynou. Nejde ale zdaleka jen o emocionální, citovou stránku věci - je dokázané, že objetí má pozitivní dokonce i fyzické, zdravotní důsledky. Přečtěte si o tom více. :-)

 

Synoda a mladí

O synodě se hodně mluví. Je to téma, které zaznívá ve farnostech i v různých společenstvích a skupinách v církvi. Ale co mladí? Mají zde prostor a místo? My si myslíme, že ano. Jejich hlas je také důležitý. Oslovili jsme proto Veroniku Hanákovou, která, ač je teprve studentkou gymnázia, stala se koordinátorkou v jedné farnosti v Olomouci. Jak synodu vnímá ona, co je důležité a proč by se měli zapojit i mladí? Veronika přidává i pár rad, jak synodní skupinku mladých vytvořit.

 

Zajímavosti

Co by to bylo za lednové číslo, kdybychom si trochu nepopovídali o zimě a sněhu. :-) Zima sice už není ta z Ladových obrázků a už dávno tu nemáme čas ušatých čepic, ale stále je to zima. A co je na zimě krásné, co můžeme obdivovat a jaké zajímavosti o vločkách, mrazech a ledovcích jste možná ještě neslyšeli, to vše jsme pro vás (zachumlaní pod dekou) sepsali.

Krásně mrazivý leden přeje redakce IN!


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz