Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - listopad 2021

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - listopad 2021

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Stromy se zahalily do krásných barev. Cesty jsou poseté spadlým listím a dělají koberec, který nás vybízí vydat se na cestu. Na cestu za něčím novým a krásným a možná objevíme i věci zapadlé a dobře ukryté, nejen pod nánosy listí, ale i v našem srdci, ukryté pod vrstvou starostí.

 

Rozhovor

Umíte si povídat? Jak klást otázky a smysluplně odpovídat? S Vítem Novotným si řekneme, jak probíhají smysluplné rozhovory, jak vznikly a v čem nás mohou obohatit nejen při setkání s přáteli, ve společenství ale i v rodině. Než si přečtete celý rozhovor, můžeme vám prozradit tip Vítka, že klidně můžete přeskočit fázi „Jak se máš, co děláš…“ a hned se vylosuje z kartiček nějaká otázka, na kterou většinou v běžném životě nemáme čas, ale hodně lidí o ní přemýšlí. A pak už si smysluplně povídáme. :-) O Smysluplné karty, které Vítek Novotný vytvořil si můžete zasoutěžit právě v listopadovém čísle.

 

Tvoření

Podzim, spadané listí a dýně k sobě už neodmyslitelně patří. Proč mít ale před domem nebo na zápraží halloweenskou dýni, když si z ní můžete vytvořit opravdu krásnou podzimní dekoraci bez nádechu strašidelného duchaření? Pojďte do toho s námi a poslední podzimní dny si mile ozdobte.

 

Víra a praxe

Dušičkový čas a smrt. Bojíte se smrti? I když je to součást života, není pro nás lehké se se smrtí vyrovnat, a když si navíc uvědomíme, že i my jsme smrtelní, může nás přepadnou strach a úzkost. Jak se v Bibli píše o smrti, kde je ukryta naděje, jak ji vnímá křesťanství, a jak k ní přistupovat a proč se dívat na smrt i z jiného úhlu.

 

Hudba a víra

Pavel Helan je jistě známý a velmi oblíbený písničkář. Jeho texty nejenže vedou k pousmání, někdy k zamyšlení, ale hlavně ke sblížení, jak mezi lidmi, tak s Bohem. Pro časopis IN! vznikl jedinečný rozhovor o smyslu a poslání na tomto světě, o hledání štěstí a naplnění života.

 

Téma IN!

Odpuštění - to je něco, co každý vyžaduje, ale málokdo dokáže dát. Naše redaktorka Martina se podívala na odpuštění z mnoha úhlů pohledu, oslovila odborníky a prostudovala knihy. Věříme, že po přečtení tohoto článku, zjistíte nejen že odpuštění je tááák osvobozující, ale že pokud se rozhodneme odpustit, je to cesta ke svobodě. Ale nebojte se, teorie je jen jedna část, nechybí ani praxe, kterou můžete každý den zkoušet praktikovat ve svém životě.

 

Inspirativní osobnost

Život „netradiční“ princezny

Třináctý listopad je významným dnem. Připomínáme si totiž patronku Čech, zakladatelku řádu Křižovníků s červenou hvězdou a od roku 1991 i patronku plynárenských pracovníků. Na život přemyslovské princezny zasvěcený chudobě a péči o druhé dnes vzpomínáme s úctou a obdivem. Co bylo v jejím životě zajímavé, důležité a zlomové a jak může být stále inspirativní pro21. století? Nechte si v listopadu inspirovat svatou Anežkou Českou.

Vězte, že listopadové číslo není jen o náročných tématech, najdete v něm i spoustu zábavy, příběhů a tradiční velkou předvánoční soutěž. Zde můžete vyhrát nejenom něco pro sebe, ale i pro své blízké.

Krásný a požehnaný čas přeje redakce IN!dívčí svět.

 

 


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz