Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - březen 2021

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - březen 2021

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Březnový IN! je plný jara, naděje i povzbuzení

Je tu jaro, březen a nová výzva IN!

Alfréd je prostě knihomol. Nejen, že knihy miluje a čte, občas něco s chutí i napíše. A protože je teď naším „kolegou“, rozhodl se našim čtenářkám dát do těla. Tedy spíše do hlavy – tedy, knihou… Ale ne, já se do toho zamotala. Zkrátka, od teď až do konce školního roku si budou moci naše čtenářky s Alfrédem projít různé literární žánry, zjistit o nich něco nového, zapojit se do jeho čtenářské výzvy a nakonec i něco vyhrát. Myslím, že to stojí za to!

 

Zažeň chmury

Možná víte, že na našich webovkách in.cz máme poradnu, kam se chodí dívky svěřit se svými starostmi. Poslední dobou vidíme, že přibývá dotazů na to, jak si poradit s různými strachy, úzkostmi a nejrůznějšími nepříjemnými stavy. Není divu. Prevít virus nás všechny zavřel doma, a to nikomu na náladě nepřidá. Je ale rozdíl v tom, jestli jsme jen mrzuté nebo se nám obyčejně po někom stýská, a v tom, jestli zažíváme stavy, které nás nějak omezují nebo vyřazují z provozu. Připravili jsme článek, který jak doufáme, může pomoci všem, kteří chtějí svůj život v tomto posunout k lepšímu .

 

Jarní tvoření

Hurá, je jaro a nevím jak vy, ale my v redakci se na toto období vždy těšíme. Nejen na sluníčko a první květy, ale i na tvoření jarních dekorací. V tomto čísle se podíváme na jarní dekorace, kde vajíčka použijeme trošku jinak než jen na zavěšení na větvičky nebo pro koledníky. Pusťte se s námi do dekorace na sváteční stůl.

 

Dary máme každý

Každý z nás chce být uznávaný. Mít pocit, že něco umí, zvládá, dokáže a něčemu rozumí. Někdy se však stane, že více než na sebe a na své dary, koukáme na druhé a tiše závidíme. Je tak těžké se přestat srovnávat, poměřovat a s druhými se měřit. V tomto článku jsme se snažili poodhalit, jak objevit své dary a zároveň se radovat z darů těch druhých.

 

Láska má mnoho podob

V minulých číslech jsme si povídali o různých podobách lásky, platonické, přátelské a teď je řada podívat se na lásku mezi dívkou a chlapcem. Je přirozené a dobré v dospívání toužit po blízkosti druhého člověka, po lásce, po vztahu. Možná vás občas napadá, čím to je, že ještě nedávno naši malou holčičku kluci ve škole nezajímali a teď už jí nepřipadají tak „mimo“ jako předtím. Co se změnilo? A co to vlastně znamená s někým chodit?

 

Tvoje místo ve farnosti

Farnost by měla být pro každého druhou rodinou. Měli bychom v ní najít své místo. Jak se zapojují do farního života naše čtenářky, na to jsme se ptali prostřednictvím instagramové ankety. Zúčastnilo se vás necelých 200. Jak se tedy zapojit a kam? S kým se poradit a je to vůbec potřeba? Ale abychom měli i pohled z druhé strany, zeptali jsme se také kněží.

Jarní dny plné klidu a radostného očekávání Velikonoc přeje za redakci IN! Majka


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz