Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - leden 2021

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - leden 2021

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Nový rok je tu, a protože leden je zimní měsíc, bude nové číslo IN! opravdu mrazivé. Dozvíte se spoustu zajímavých věcí o zimě, přečtěte si zimní příběh a na „zimní“ spánek dojde také. Přejeme krásné počtení.

 

Rozhovor

Matouš Ruml neodmyslitelně patří k Vánocům. Pohádky a filmy, ve kterých hraje, se každoročně koncem roku objevují na našich obrazovkách. Matouš je sice zajímavý herec, ale také táta od rodiny a milovník tance. Miluje dabování animovaných postaviček a v našem rozhovoru nezůstane jen o u toho. Co třeba víra a hledání Boha? Dá se vůbec Bůh najít?

 

Zdraví

Spánek je jednou z nejdůležitějších věcí. To mohou potvrdit hlavně ti, kterým se usínat nedaří. Jaké rady a tipy si pro vás připravila paní psycholožka Kolčáková vám prozrazovat nebudeme, ale věříme, že se vám při nich určitě budou zavírat oči. .-)

 

Víra

Putování tří králů by mohlo být hezkým novoročním příběhem, ale P. Žižkovský, si vybral ten o dívce, která zemřela. Možná smutný začátek roku, ale to by tu nesměl být Ježíš. Vyprávění o dceři Jairově (Lukáš 8,40 - 56) je plné smutku, ale také naděje, radosti a nového začátku. V čem by nás mohl inspirovat a povzbudit v tomto roce? Nikdy se nevzdávejte a neztrácejte naději.

 

Motivace

Někteří lidé tráví dny u počítače koukáním na videa a kontrolováním sociálních sítí, protože se jim do ničeho nechce, někteří běhají od jedné povinnosti ke druhé a večer únavou padají do postele. Žádný extrém není dobrý a nejlepší je hledat zlatou střední cestu a rovnováhu mezi produktivitou a odpočinkem. Pojďme si to spolu trochu rozebrat a podívat se na nějaké tipy a triky, jak udržet svoje pracovní tempo produktivní, ale zároveň mít dost času na odpočinek a to, co mi dělá radost.

 

Inspirativní osobnost

Svatý, s počítačem v ruce. To je italský mladík Carlo Acutis. Když se na něj kouknete, nevidíte svatozář a utrápený obličej, ale patnáctiletého mladíka s tmavými vlasy, v červeném tričku a s batohem na zádech. Desátého října 2020 byl v Assisi blahořečen. Kdo vlastně byl tenhle kluk, kterému někteří přezdívají „Boží ajťák‟?

 

Celá redakce IN! přeje vám rodičům, i svým čtenářkám požehnaný a nezapomenutelný rok 2021.

 

 

 

 


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz