Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - listopad 2020

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - listopad 2020

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Je tu podzim, vše zlátne, vybarvuje se a pomalu se ukládá ke spánku. I naše listopadové číslo se nám vybarvilo. I v době, kdy je kolem nás nejistota, obavy a možná i strach, chce IN! přinést pohodu, povzbuzení, zklidnění i zábavu. Začtěte se.

 

Faráři na YouTube

Dva sympatičtí mladí muži a k tomu navíc evangeličtí faráři, kteří natáčejí videa na YouTube. Tuhle zajímavou kombinaci jsme si nemohli nechat ujít, tak jsme se rozhodli Pastoral Brothers trochu

prozkoumat a položili jsme jim pár otázek. Takže se dozvíte, jaká byla jejich cesta k víře a natáčení videí, proč je víra důležitá a proč chtějí být mimoni. :-)

 

Kamarádství

Kamarádi jsou v této době pro nás jedni z nejdůležitějších lidí. O to více si to uvědomujeme, když se s nimi nemůžeme potkávat, jak bychom chtěli. Proč se tedy stává, že to občas není ono? Jak být stále dobrými kamarádkami, když se tak rychle mění naše nálady i zájmy a situace okolo nás?

 

Žijeme svou víru

Čas dušiček k listopadu neodmyslitelně patří, ale co za tím stojí? Proč chodíme na „hroby“, co jsou odpustky, není hloupé se na veřejnosti modlit a má to vůbec smysl? Dotazy našich čtenářek jdou někdy až na dřeň, ale je nutné znát odpovědi. Otec Zdeňek Drštka si s tím ale bravurně poradil.

 

Zábava

Občas se stane, že to vázne. Všechno a doslova. Jsme zavřeni doma, občas o sebe zakopáváme a někdy komunikujeme více přes sociální sítě s lidmi na kilometry daleko než mezi sebou, v jedné domácnosti. Zkuste si zahrát společnou hru, ověřte si své znalosti nebo se navzájem otestujte. V IN! najdete inspiraci, jak společně trávit čas.

 

Planeta, odpadky a my

Láska k přírodě, třídění odpadu, smysluplné nakupování. Je dobře o tom mluvit, a ještě lepší je, rozhodnout se pro osobní změnu. Nabízíme pár jednoduchých rad, kroků a zamyšlení nad životem, který tolik nezatěžuje planetu, dělá náš šťastnějšími a svobodnějšími. Laudato si (encyklika papeže Františka) nás k tomu už několik let vybízí.

 

Slavnost Ježíše Krista Krále

Na konci listopadu slavíme tuto slavnost. Je to předěl mezi starým a novým liturgickým rokem. A protože nevíme, jak budeme, vzhledem k nastalé situaci, církevní svátky a slavnosti slavit, chceme vám alespoň takto přiblížit, o čem tento svátek je, jak vznikl a co si při něm máme uvědomit. Otec Kamil Strak, ředitel Sekce pro mládež, při České biskupské konferenci, nám nabízí své zamyšlení.

Podzimní IN! je ale také plný příběhů, osobních svědectví, povídek od našich čtenářek, soutěží a doufáme, že i pohody.

Vaše redakce IN!

 


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz