Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - duben 2018

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - duben 2018

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Duben je takový veselý měsíc, doslova aprílový, který přímo vybízí k tomu, abychom se pořádně zasmáli. Nemusí jít jen o nějaký žertík. Nikdy neuškodí, když se zasmějeme třeba sami sobě. Ono s úsměvem jde všechno líp.

Rozhovor: Dej své talenty Bohu a on je znásobí!

Dorota Abdelmoula je nezastavitelný živel. Slova, myšlenky a nápady se z ní hrnou jak z vodopádu. Její oblíbené téma jsou Světové dny mládeže, kam díky projektu Lístek pro kamaráda pomohla přijet tisícům mladých. Pište si, že až dočtete, budete chtít na jedno takové setkání taky zajet.

Rady

Doba jarního šílenství je tady. Každý se snaží něco změnit. Své tělo, návyky, životní styl a taky vlasy. Uznáváme, že je nuda mít své přírodní vlasy. Máme pro vás proto v dubnovém čísle pár nápadů, jak si z „obyčejných“ vlasů udělat krep a super afro háro. :-)

Inspirace: Jídlo kreativně

Když ráno pospícháte do školy či práce, nejspíš nemáte čas chystat nějakou zázračnou snídani, ale o víkendu nebo odpoledne na svačinu si můžete vytvořit veselé jídlo, které už jen svým vzhledem zvedne náladu. Nenechte se omezovat a popusťte uzdu fantazii.

Výzva: Na hranici chudoby

Určitě víte, že na světě žije nespočet lidí, kteří se bohužel nemají tak jako my. Jsou sužováni válkami, nemocemi, rozmary počasí nebo třeba chudobou. Jak ale vypadá taková chudoba si na vlastní kůži vyzkoušela naše redaktorka Iva. Přečtěte si její postřehy a úskalí, kterými musela projít.

Zamyšlení: Před zrcadlem

Jak se mít ráda? Nejsme dokonalí, pokud jde o naši povahu, vlastnosti i chování. Většina z nás si to uvědomuje a umí sebekritiku sypat z rukávu, ale pochválit se, najít na sobě něco pěkného a ocenit se, to nám moc nejde. V dubnovém čísle vám nabízíme zamyšlení a rady psycholožky, jak zjistit, kdo jsme.

Papež František a mládež

Papež František poslal mladým svůj pozdrav a dopis, v němž je povzbuzuje, aby neměli strach a otevřeli svůj život druhým. Vzorem nám je Maria, která se také neuzavírá do sebe (do svých nejistot a obav z budoucnosti) a jde sloužit. Své poslání ke službě ochotně přijímá. Čiňme tak i my a budeme žit svůj život radostněji a smysluplně.

V dubnovém čísle je toho ještě mnohem více. K zasmání, přemýšlení i k rozhodnutí změnit sebe a tím i svět.

Krásné jarní dny přeje redakce IN!


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz