Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - březen 2016

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - březen 2016

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Ani zima, ani teplo. Takový bývá březnový začátek jara, k jehož, ještě stále brzkým večerům, přinášíme trochu kvalitního počtení. Na co se můžete těšit? Třeba na:

Rozhovor: Lenka Šnajdrová
Administrátorka webové stránky Mozkocvična, ale také zdravotní sestra, vášnivá čtenářka knih a autorka. Lenka Šnajdrová by se jistě dala považovat za renesanční ženu, která v rozhovoru pro IN! vysvětluje proč je důležité myslet, nenechat mozek zlenivět a jak efektivně trénovat paměť.

Aktuálně: Setkání s P/pastýřem
Chcete poznat svého biskupa? Zajeďte se za ním podívat u příležitosti Světového dne mládeže před Květnou nedělí. Kde a kdy přesně se pořádají jednotlivá diecézní setkání se dozvíte na str. 3.

Téma: Milujeme cukr a sůl
Pojídáte během čtení časopisu s oblibou brambůrky? Nebo jste spíš na sladké? Máme pro vás několik slano-sladkých faktů, po kterých se možná vrátíte k mrkvi a ředkvičce.

Příběh: Do spolča na podpatcích
Stalo se vám někdy, že jste se někomu chtěly líbit a tak úplně to nedopadlo? O tom, co jsme schopné podstoupit pro naše vysněné idoly se dočtete v březnovém IN story.

Kromě toho se dočtete také: o tom, jak si pěstovat krásné obočí, jestli je možné vytvořit si krásný společenský účes i doma, proč nás pouhá chůze může udržet v kondici, jak pomáhat v rámci roku milosrdenství, jak zvládnout odběr krve a nezhroutit se a mnoho dalšího!

Příjemné čtení v prvním jarním měsíci přeje redakce časopisu IN!

Více informací a objednávky časopisu: http://www.info.in.cz/


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz