Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - květen 2014

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - květen 2014

Zobrazit stránku ve formátu PDF

V květnovém čísle navštívíte zamilovaná místa v Evropě, dozvíte se, jaké bylo prožít na vlastní kůži hrůzy druhé světové války a zjistíte, jak se zbavit závislosti na počítačových hrách nebo na druhé osobě. Kromě toho vám nabídneme např. :

ROZHOVOR: Hana Scharffová

Je redaktorkou a moderátorkou České televize a často vyjíždí na reportáže do nejrůznějších končin světa, aby divákům přinesla zprávy o jiných národech, nepokojích nebo přírodních katastrofách. Co všechno se dá na takových cestách zažít, si přečtěte na stranách 4-5.

LÁSKA: Já už chci kluka!

Jste přesvědčené, že budete skutečně šťastné až potom, kdy začnete s někým chodit? Na straně 10 si povíme něco o tom, proč vlastně po vztahu tolik toužíme a co je ve vztazích důležité.

VÍRA: Když pohledy zabíjejí

S pátým Božím přikázáním nemám žádný problém, nikoho jsem přece nezabil,“ zaslechli jste možná někdy nebo sami řekli. Za výrazem „Nezabiješ!“ se ale skrývá mnohem víc. Čtěte na straně 14.

KRÁSA: Vyšperkuj se!

Náušnice, náramky, řetízky, prstýnky. Když už si je koupíte nebo je od někoho dostanete, chcete je zkombinovat tak, aby výsledek stál opravdu za to. Na straně 7 si ukážeme nejen jak na to, ale také, kterým extrémům se při kombinování raději vyhnout.

V květnovém IN!u nebudou chybět soutěže – tentokrát o spoustu kosmetiky; výsledky průzkumu o dívčích idolech, pozvánky na výstavy a jiné akce, rozhovory s animátory nebo vtipné hlášky. A to zdaleka není všechno!

Hezké květnové dny přeje redakce

 

 


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz