Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - říjen 2012

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - říjen 2012

Zobrazit stránku ve formátu PDF

Říjen je velmi zajímavý měsíc.

Například 11. října papež vyhlásil Rok víry. Co uděláš, když uvidíš nový klip, objevíš nový hit? Posíláš ho všem kamarádům. Víra v Ježíše je také takovým TOP hitem. Zkus se zaposlouchat do hlasu svého srdce, je tam velká touha po lásce, Ježíš říká: Mám tě rád, víc než ty sám. To je fantastické! To si nemůžeš nechat pro sebe. Přepošli to!

Hlavní hvězdou v časopise je devatenáctiletý rapper z Pardubic: Matouš Kalvach, říká si Kalwich. V rozhovoru se dozvíš, že je romantik, že největší zázrak je příroda, že ho baví angličtina a také, že Krása holky je ukrytá v charakteru. V tom, jaké má srdce.

V rubrice o zvířatech se dočteš o různých extrémech. My lidé bychom rádi chránili zvířata, která jsou chundelatá, mají velké oči, jsou přítulná. Nesmíme tedy takovému zvířeti udělat nic, co bychom se neodvážili udělat člověku. Ale je to to správný postoj? O tom se dočteš v říjnovém IN!

Představíme ti také akční star. Popová zpěvačka a skladatelka Taylor Swift (22) a zpěvák a příležitostný herec Josh Groban (31), se snaží využívat svoji slávu ku prospěchu druhých. Taylor se snaží být správný vzor, říká:  "Holky často napodobují své vzory, proto by si měly všechny hvězdy uvědomit, že by se měly chovat trochu zodpovědně, a já se snažím tu zodpovědnost brát vážně." Josh Groban se po své cestě po Africe rozhodl založit nadaci, která má pomáhat africkým dětem v oblasti vzdělání, zdravotní péče a umění. Přečti si o nich víc!

Barevný podzim nám přináší množství ovoce, bylinek a plodů, které v sobě mají hodně vitaminů prospívajících pleti i tělu. Šípkový sirup, netradiční jablíčkovou masku na pleť a jiné dobroty ti nabízíme v rubrice o kráse.

Romantici a ti co mají rádi podzim si přijdou na své v našem poetickém okénku. A ti, kdo mají rádi procházky podzimní přírodou, a také zajímavosti, se můžou s námi podívat na stromy z trochu jiného pohledu. Užívej si podzim s časopisem IN!.


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz