Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Ukázka časopisu Časopis IN - červen 2012

Seznam všech ukázek čísel

Další ukázky: [1] [2] [3]

Ukázka časopisu IN - Časopis IN - červen 2012

Zobrazit stránku ve formátu PDF

 

Na co se můžete těšit v červnovém čísle?

Začíná léto a s ním přicházejí i vodní radovánky. O tom, jak vypadaly začátky plaveckých disciplýn na olympijských hrách nebo kdy přišly na trh první bikiny se dočtete v článku o plavání.

Michal Šeps má svůj vlastní styl a miluje reggae. V rozhovoru nám prozradil, že si rád čte v Bibli a že se letos na podzim chystá navštívit Jamajku.

Žďár nad Sázavou je letos místem několika významných akcí. V zimě tam proběhlo celostátní fórum mláděže, v létě se Žďár může těšit na celostátní setkání mládeže a 21. dubna se tam potkaly čtenářky časopisu IN! Reportáž z této akce najdete na stránkách červnového IN!u

Z lásky lidi dělají různé věci. Někdy se však i dobrý záměr může zvrhnout ve špatnost. O lásce, krádeži a dobrém přátelství si počtete ve fotorománu.

Už je čas přemýšlet, co dobrodružného o prázdninách zažít. Pokud máte rádi vodu, kempování, přírodu a trocha adrenalinu je vítaná, tak vás zveme na sjíždění řek. Instruktorka vodáckých táborů Aneta vám poradí, jaká řeka je ta pravá, jaké vybavení používat a jaké zásady dodržovat, aby sjíždění bylo bezpečné.

Někteří lidé mají vše, co by si jen mohli přát - rodinu, zázemí, jedničky ve škole. Ale o nic z toho nestojí a chtějí si svůj život žít po svém. Jednou z nich je i Krystýna. Článek „Na hraně“ vypráví o její zkušenostech s marihuanou a o tom, jak jí změnila život.

Nafotit pěknou fotku, to není jen tak! Jak se fotí titulní strana, kteří lidé u toho nesmí chybět a jak se i ty můžeš stát celebritou se dozvíš v červnovém čísle časopisu IN!

 

Těšit se můžete i na typy, jak dát klukovi najevo, že o něj stojíte, rady, jak si vybrat v létě správnou obuv, dále pak na test, který pozradí, jak umíme přijímat pochvalu a chybět nebudou ani soutěže, osmisměrka a kámošky!

 

Z redakce Vám přejeme úspěšné zakončení školního roku a mnoho krásných, slunečních dní.

 


 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz