Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

deset-zpusobu-lasky-qor_i24.jpg

Postní doba: 10 způsobů lásky

V postní době vám nabízíme na webu postupně 10 způsobů, jak se zdokonalovat v lásce. Ke druhým, k Bohu, ale také sama k sobě, protože i to je moc důležité. Budeme moc rádi, když se k nám připojíte…:)

Zelený čtvrtek

Modlit se a nepřestávat

Koloským 1,9: Proto i my, ode dne, kdy jsme to uslyšeli, nepřestáváme za vás v modlitbách prosit, abyste plně, se vší moudrostí a duchovním pochopením poznali jeho vůli.

V kostele posedávají mladí lidé, jenom zapálená svíčka u oltáře prosvěcuje tmu. Po několikadenním setkání mladých je tu poslední večer. Večer kdy mohou znovu odevzdat svůj život Ježíši. Je to na každém z nich, mohou přijít před oltář, zapálit si svíčku a položit ji rozžatou na zem jako symbol toho, že chtějí začít znovu a líp. Každý den, znovu a znovu… Když si později povídají, shodnou se na tom, že poslední večer byl nejsilnějším zážitkem a pro mnohé i změnou jejich dosavadního života.

 

Výzva

Obyčejně si na modlitbu a P.Boha vzpomeneme, když se nám něco nedaří, hoří písemka z matiky, hádka s kámoškou nebo něco doma... No a nejlépe, kdyby modlitba zafungovala samozřejmě okamžitě!!

Zkus v tomto čase více přemýšlet o tom, co všechno dobré jsi už dostala a nezapomínej za to poděkovat a chválit. A v modlitbě myslet nejenom na sebe, ale i na druhé.

 

Článek vznikl pro potřebu IN! a je chráněn autorskými právy. Lze jej uveřejnit jen se souhlasem redakce.

 

 


 

 

Autor fotografie:  BOSCO POINT


Sdílet na:

 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz