Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

united-2021-edd_i46.jpg

United 2021

Ve čtvrtek začíná festival UNITED CITY a poprvé se uskuteční ve třech městech: v Plzni, Litomyšli a ve Vsetíně.

S ohledem na aktuální společenskou situaci organizátoři naplánovali tři jednodenní zastávky turné nazvaného UNITED CITY

V Plzni, Litomyšli a ve Vsetíně se mohou návštěvníci těšit na různorodý program a zajímavé hosty. Hlavní festivalová část je vždy situována do venkovního areálu, kde se budou moci návštěvníci rozptýlit.

„Na začátku roku jsme byli v kontaktu s denominačními vedoucími mládeží. Ti výrazně podpořili naše plány a uvažování o festivalu UNITED v létě 2021. Vidíme společně únavu mladých lidí z aktuální po-covidové situace a života vedeného z části na internetu. Stále častěji vyskytující se negativní jevy jako je ztráta motivace, hluboká frustrace, deprese. Chceme proto s mladými prožít pestrý festivalový den, přinést povzbuzení a Boží perspektivu v této náročné době. Kromě toho vnímáme, že nám Pán Bůh předkládá nový směr, kam se má festival ubírat,“ komentuje letošní koncept Daniela Hurtová, ředitelka festivalu.

UNITED CITY začne ve čtvrtek 19. 8. v plzeňském multifunkčním areálu Škodaland. Následující den se dění přesune do zámeckého parku a jeho okolí v Litomyšli. Poslední zastávkou pak bude v sobotu 21. 8. 2021 město Vsetín. Části programu jsou vždy uzpůsobeny dané lokalitě a mírně se liší. Některé vystupující tak budou moci návštěvníci vidět jen na jedné festivalové zastávce.

Z hudebních hostů se představí britský zpěvák a skladatel Martin Smith, worshipové skupiny Adonai a Timothy, rapová formace Isaac Records, písničkář Pavel Helan a Markéta Satková s kapelou. Mezi řečníky vystoupí například Kateřina Lachmanová, Ida Pencová, Anna Janoušková, Tomáš Holub, David Novák, Marek Orko Vácha, Petr Húšť, Jan Špilar, Ondřej Szturc a další.

Dále program zahrnuje taneční vystoupení, krátké promluvy uniTED, duchovní poradenství a modlitební místo organizované hnutím Modlitby 24-7. Prostor je věnován také atrakcím, volnočasovým a sportovním aktivitám.

 

Video upoutávka: https://youtu.be/zQ3IgONg__8

Více info: https://www.festivalunited.cz

 

 

Autor fotografie:  Festival United


Sdílet na:

 
 
 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz