Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Polož novou otázku
 Přezdívka:  Věk: 
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   šest set osmdesát devět:

Nejnovější dotazy a odpovědi

Otázka: Ráda se bavím s kluky jako kamarádka.
Ráda se bavím s kluky jako kamarádka. Ale mám strach, že kluk který se mi líbí si to začne třeba vykládat jinak . Co mám teda dělat?
K, 13 let
Odpověď:
Otázka: Jak zapadnout do kolektivu, když se nezajímám o to, co moje vrstevnice?
Ahoj. Mám problém v tom, že nezapadám do kolektivu. Holky v mém věku se zajímají o make-up, kluky a nakupování. Já se nemaluji, kluky mám maximálně jako kamarády a baví mě jen nakupování knížek, mám krátké vlasy(skoro na kluka) a hlavně jsem často zavřená doma s knížkou či seriálem. Co mám dělat jinak, aniž bych se musela každý den malovat tak, aby mě nikdo nepoznal nebo musela hned nahodit tričko s výstřihem až k pasu a chodit s každým klukem, který kolem mě projde? To je dnes nemožné mít kamarády a přitom nevypadat jako...ehm... lehká dívka?
Eve, 14 let
Odpověď:
Otázka: Tatínek si na mobilu hledal nevhodné věci. Co mám dělat?
Ahoj, nedávno jsem si sedla k mému taťkovi, když něco dělal na telefonu. Nahlédla jsem mu na obrazovku a ve vyhledávači bylo několik slov a já jsem přečetla první a bylo to slovo striptýz. Od té doby na to často myslím a nevím, co mám dělat. Možná to moc řeším a určitě tam mohlo být dál napsáno cokoliv, ale stále mě to nějakým způsobem zatěžuje. Nevím, jestli jsem schopná se o tom pobavit s taťkou přímo. Modlím se za to, ale nevím, jestli bych to zvládla v sobě držet a přitom mít s taťkou vztah, jako by se nic nedělo, to asi nejde. Myslíte, že kdybych se svěřila třeba mamce, že tím naruším vztah mých rodičů? Nechci vyvolávat nějaké problémy, ale chci mít v sobě klid. Co dělat? Díky, Sandra
Sandra, 15 let
Odpověď:
Otázka: Je to moje kamarádka nebo ne?
Ahoj, mám problém s kamarádkami. Sedím s Barčou a jsme kamarádky. Ale mám o tom pochyby. Je tu ještě Zuzka a její kamarádka Klára. Zuzka s Barčou jsou nejlepší kamarádky a jsou pořád spolu, když mezi ně přijde Klárka tak je to v pohodě, ale když se snažím připojit já nějak to nejde. Buď jen poslouchám nebo řeknu něco blbého a ony si mě nevšímají. Když chci Barču někam pozvat nemá čas nebo jo tráví se Zuzkou. Už jsem se snažila jestli bych se k nim nemohla připojit ale neprošlo to. Kdysi jsem mívala nejlepší kámošku, která mě zradila. Vždycky když se na Zuzku s Barčou podívám jak si rozumí, nemůžu si pomoct. Cítím se opuštěná, smutná a závidím. Už jsem si s Barčou párkrát popovídala, ale většinou moc ne, protože se bojím že řeknu něco blbého a odejde za Zuzkou. Nevím jestli je to moje kamarádka nebo ne. Předem děkuji za odpověď.
Hanka, 17 let
Odpověď:
Otázka: Je rychlá jízda autem hřích?
Je hříchem jízda v autě nad rámec povolené rychlosti? Například když večer v obci jedu 65 km/m místo povolených 50 km/h. Rychlá jízda není z důvodu frajeřiny, ale z důvodu spěchu. Je nutno se z tohoto zpovídat? Děkuji za odpověď. :)
Nicky, 18 let
Odpověď:
Otázka: Mám žluté zuby, co s tím?
Dobrý den.Mám ,,žluté\'\' zuby.Čistím si je pořád stejně, ale zdá se mi že už to na mně každý vidí a jenom dělá že si toho nevšímá.Holky ze školy mi říkají že mám nejkrásnější usměv avšak tím myslí rty a ne zuby.Mohu si je bělit?Asi to neni nejlepší nápad ale slyšela jsem že na to pomáhá jahoda.Budu moc ráda když mi dáte nějaký typ.Díky moc.
Ami, 14 let
Odpověď:
 
 

E-shop
navštivte náš e-shop

 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz