Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Polož novou otázku
 Přezdívka:  Věk: 
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   devět set  :

Nejnovější dotazy a odpovědi

Otázka: Chtěla bych někoho milovat.
Ahoj, zamiluju se hned do každého kluka, kterého potkám. Podrží mi třeba dveře a já na nej myslím dalších 6 měsíců. Vydržím to opravdu dlouho. Vyfantaziruju si hned, ze me kazdy kluk chce, ze se každému libim. Nikdy jsem žádného kluka neměla, ani pusu. Je možné ze kvůli tomu problemu si nemuzu nikoho najit? Ze se me všichni leknou, boji, protoze vyciti, ze chci abych se jim.libila? Nemuzi si pomoct, chtěla bych nekoho mit, nekoho kdo me bzde milovat a ja jeho. Svoji spriznenou duši, prince, polovičku. Verim, ze pro me Buh nekoho ma. Modlim se za nej. Děkuji za odpověď
Klára, 17 let
Odpověď:
Otázka: Jak se sžít s třídou, do které jsem přistoupila?
Ahoj redakce, potřebuji pomoct. Jde o to, že jsem nastoupila na gympl - byla jsem doplněna do kvinty, kde jsme noví jenom 3 (ty dva se znají). A jsem velký introvert a neseznamovací typ (na základce jsem měla kamarádku podobného typu). A všichni jsou takový ,,živý\". Neumím ani nijak se zajímavě oblíkat, mluvit - a ještě k tomu koktám. Prosím, jak se alespoň trochu sžít se třídou. Moc děkuji, jsem fakt zoufalá. Kuky
Kuky, 15 let
Odpověď:
Otázka: Mám problém s tátou.
Ahoj. Mám problém s tátem. Když jsme byli na dovolené sice se usmíval, ale teď jsme se vrátili domů a pořád se mračí a je naštvaný. Je takový, že vždycky všechno musí být podle něj a nápady ostatních jo nezajímají. Pořád myslí jen na sebe. Mladšího bratra rozmazluje a když mu přeteče trpělivost tak na něj křičí. Taky hodně pije a mamce se to nelíbí. Nikdy se s ním nedá normálně promluvit. Vždycky řeč obrátí v to, že si neplníme povinnosti. Nejen, že je zlý na nás, ale i na mamku a to mě trápí ze všeho nejvíc. Chová se k ní jako nadřazený a ten, který o všem rozhoduje. Sice si s ním můžu promluvit o tom co mě trápí, ale nemám u něj podporu. Byla bych ráda kdybyste mi poradili co mám dělat.
Hanka, 16 let
Odpověď:
Otázka: Kamarádka chodí s holkou
Dobrý den, se svou nejlepší kamarádkou se znám od 1. tř. ( 9 let). Před nedávnem ale řekla, že je lesbička. Vlastně to prasklo i před celou třídou. Dost lidí ji proto odsuzuje. Nevím, jak se mám správně zachovat. Doma to nemá moc jednoduché, především ze začátku, když se to její mamka dozvěděla, dlouho spolu nemluvily a bylo u nich doma \"dost dusno\". Ona je ale dost samostatná a dokonce byla i u psychologa, ale moc ji asi nepomohl. Vím, že tento vztah není správný. O to je to horší, že \"chodí\" s holkou z naší třídy a bojím se, že o ni přijdu. Poslední dobou to není totiž úplně růžové. Sice jsme se nijak nepohádali, ale už se spolu nebavíme tak, jak kdysi a já osobně ji nijak nepomohla, když bylo potřeba. Začala se více spolčovat se zbytkem holek z naší třídy. Já se k nim ale nijak nechci přidávat nejen proto, že mě odsuzují pro mou víru a pomlouvají (mimo moji kamarádku), ale taky jejich chování není vůbec dobré a já se nechci od nich nechat \"zkazit\". Moc ráda bych ji pomohla, i když už jsem tak měla učinit dávno, ale nevím jak. Moc Vám děkuji za odpověď !!!!!!!!!!!! :-)
lalá, 14 let
Odpověď:
Otázka: Jak se církev dívá na LGBT komunitu?
Milá redakce, mám takovou otázku. Poslední dobou jsem si všimla že se čím dál tím víc mluví o LGBT komunitě a taky mi trochu připadá že to záčíná být jakási móda, kterou moc nechápu. Ale teď to hlavní. Jak se na gaye, lesby, bisexuáli a transexuáli dívá křesťanská víra? Za odpověď předem děkuji :).
Fiserka010, 13 let
Odpověď:
Otázka: Ahoj, už 9 měsíců jsem neměla menstruaci. Co mám dělat, je to normální ?
Ahoj, už 9 měsíců jsem neměla menstruaci. Co mám dělat, je to normální ?
Kačka, 13 let
Odpověď:
 
 

E-shop
navštivte náš e-shop

 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz