Předplatné časopisu
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz, info.in.cz

Polož novou otázku
 Přezdívka:  Věk: 
 Otázka: 
 Dotaz odeslat do poradny:   
 Napiš číslem   sedm set padesát :

Nejnovější dotazy a odpovědi

Otázka: Nevím jestli jsem udělala dobré rozhodnutí...
Ahoj , nevím jestli jsem udělala dobré rozhodnutí …. Napsala jsem jednomu klukovi co k němu cítím ….. napsala jsem mu ze když jsme byly venku tak mi sním bylo dobře a moc fajn a že ho mám ráda víc než jako kamaráda on mi na to odpověděl ze me taky ma rad ale ze jsem zatím pro něj dobrá kamarádka ale že neříká že mě nechce jen že vše má svůj čas , nikam ti neuteču a doufám že ti taky nikam neutečeš toto byla jeho reakce … mám ale strach že jsem se nerozhodla dobře ...a nevím jak se k němu ted mama chvat
Ela, 17 let
Odpověď:
Otázka: Jak zapadnout do kolektivu, když se nezajímám o to, co moje vrstevnice?
Ahoj. Mám problém v tom, že nezapadám do kolektivu. Holky v mém věku se zajímají o make-up, kluky a nakupování. Já se nemaluji, kluky mám maximálně jako kamarády a baví mě jen nakupování knížek, mám krátké vlasy(skoro na kluka) a hlavně jsem často zavřená doma s knížkou či seriálem. Co mám dělat jinak, aniž bych se musela každý den malovat tak, aby mě nikdo nepoznal nebo musela hned nahodit tričko s výstřihem až k pasu a chodit s každým klukem, který kolem mě projde? To je dnes nemožné mít kamarády a přitom nevypadat jako...ehm... lehká dívka?
Eve, 14 let
Odpověď:
Otázka: Rodiče mě trestají za špatné známky...
Ahoj IN! Mám takový malý problém. Moje mamka je učitelka matematiky, fyziky a chemie. Taťka je učitel dějepisu. Vždy když nedostanu z nějakého předmětu za 1 tak mě rodiče vždy seřvou. Horší je když dostanu za 3 nebo za 4. To mi už vemou mobil a v koupelně mužů být max. 5 min. (osprchovat se, umýt vlasy atd.). Už jsem s nimi i mluvila, ale nic nepomohlo. A když dostanu za 4 z předmětu který oni vyučují tak musím chodit spát v 23:00 a budí mě v 4:25. Vemou mi mobil na měsíc a já si nemůžu ani zavolat. A vždy mně zavezou až pod školu a ze školy mě vždy berou i kdybych mohla jet autobusem a oni tak nemuseli rychle jet z práce, aby mě vzali. Když nestíhají tak po mně pošlou chůvu (je to chůva mého bratra). Když dostanu za 3 nebo za 4 tak mě ani na výlet nepustí (jakože pustí, ale zavezou mě tam a hned jak skončíme, tak mě hned berou domu) a musím ten čas na učení dohnat klidně přes noc (minulý měsíc se mělo jet do Energylandia v Polsku tak mě tam zavezli a čekali, než skončíme). Chtějí, aby že mně byla doktorka, ale já jsem se jim snažila vysvětlit, že chci byt psycholog. Oni to ale vůbec nedokážou pochopit. Prosím mohli byste mi poradit? Předem děkuji.
Mika, 16 let
Odpověď:
Otázka: Jak se chovat ke klukovi, který na mě čeká a doprovází mě?
Ahojte, prosím, jak byste si vysvětlily chování neznámého kluka, který na vás čeká, doprovází vás..Jak se k němu chovat? Díky za váš názor :)
veja, 18 let
Odpověď:
Otázka: Je hřích, když člověk usne na mši?
Dobrý den, chci se zeptat: prý když se stane, že člověk trochu usne při mši, nevadí to. Mě se to ale stává dost často, takřka pravidelně, mrzí mě to a nevím, jestli už to není hřích? Dneska jsem byla na mši, byla jsem nevyspalá a mrzlo, tak jsem většinu času zas nevnímala, i když bych chtěla (a z určitých důvodů jsem nebyla ani na přijímání). Pak mě napadlo, jestli se to pak vůbec může brát tak, že jsem na té nedělní mši byla...?
Monika, 19 let
Odpověď:
Otázka: První menstruace
dobry den před par dny jsem dostala poprve ms. když jsem to řekla mamce moc nadsena nebyla že to prislo ,,tak brzo,, protože ona sama to mela odost pozdeji.nic moc mi k tomu neřekla a proto se ptam vás jak to cele zvladnout a tak.ve škole to totiž hrozne citim a mam hrozně spocena stehna a přide mi že každou chvili proteču.bricho mě bolelo jen malo ale když jsem to ještě nemela tak mě fakt bolelo skoro porad. je to normalní? diky za odpoved
anička, 14 let
Odpověď:
 
 

E-shop
navštivte náš e-shop

 

Vydavatelství IN s.r.o.
Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou

objednávky:
tel.: 480 023 408-9, 775 598 604
mail: objednavky@in.cz

redakce:
Purkyňova 5, 772 00 Olomouc

tel.: 775 598 603
mail: redakce@in.cz